قیمت کراتینه مو چقدر است؟ (قیمت انواع روش ها)

قیمت کراتینه مو یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در زمان کراتینه کردن برای افراد امری مهم و اساسی می باشد. این اقدام سبب صافی و درخشانی مو شده و می تواند حالت زیبایی را به مو ببخشد. کراتینه اقدامی مشترک میان زنان و مردان است.

لازم به ذکر است بدانید کراتینه یکی از پرکاربردترین روش هایی است که برای زیباتر شدن مو قابل اجرا می باشد. اما قیمت کراتینه مو سبب شده که افراد کمتر به فکر تقویت و بازسازی موهای خود باشند. قیمت کراتینه در مکان ها و سالن های مختلف به صورت متغیر و متفاوت می باشد.

کراتینه با روش های مختلف انجام می شود که این اقدام بر روی قیمت کراتینه مو تاثیرگذار است. به هر اندازه تجربه فرد انجام دهنده کراتینه، بیشتر باشد قیمت این اقدام نیز به مراتب بیشتر است. پیش از اینکه افراد به کراتینه کردن مو اقدام کنند باید پیرامون برخی جزئیات اطلاعاتی کسب نمایند.

به عبارتی، مهمترین فاکتور در هنگام انجام کراتینه مو، قیمت است که توسط آرایشگر تعیین می شود. افراد نباید در زمان کراتینه کردن تنها به این گزینه توجه کنند و از کیفیت و مرغوبیت کراتینه غافل شوند. گاهی اوقات قیمت متضمن کیفیت کراتینه است.

قیمت کراتینه مو که در سالن های زیبایی امری متغیر و متفاوت است به عناصر متعددی بستگی دارد. برخی از مهمترین این موارد عبارتند از:

 • کیفیت محصولات و مواد کراتینه
 • برند محصولات
 • نحوه اجرای کراتینه
 • تخصص و مهارت سالن و مراکز زیبایی

نکته: مواد مرغوب و با کیفیت تاثیر زیادی در تعیین قیمت کراتینه مو دارد. به هر اندازه کیفیت محصول بالاتر باشد، قیمت این اقدام نیز بیشتر است. از این رو، افراد برای انجام این کار باید به سالن هایی مراجعه کنند که علاوه بر کیفیت، کراتینه را با قیمت مناسب انجام دهند.

تصویر: قیمت کراتینه مو

قیمت کراتینه مو مردان و عوامل موثر بر آن:

قیمت کراتینه مو از مهمترین عناصری است که تا حد زیادی به حجم موی فرد بستگی دارد. موهای مردان به سبب اینکه کم حجم و کوتاه است، قیمت این اقدام نیز برای آنها کمتر است. نوع و کیفیت مواد و محصولات به کار رفته از مهمترین عناصری است که در تعیین قیمت کراتینه تاثیرگذار است.
در زمان کراتینه مو آقایان از محصولات و مواد با کیفیت معتبر و برند استفاده می شود. این محصولات سرشار از پروتئین هستند که براقی و صافی مو را دو چندان می کنند. قیمت کراتینه مو مردان در سالن های مختلف به صورت متغیر است. برخی از عناصر تاثیرگذار بر روی قیمت کراتینه مردان عبارتند از:

 • حجم مو
 • جنس مو
 • دانش و تخصص آرایشگر
 • نوع محصولات و مواد
 • برند محصولات

نکته: مکان جغرافیایی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در تعیین قیمت کراتینه مو نقش موثری دارد. قیمت کراتینه در تهران نسبت به مکان های دیگر بالاتر است. به هر اندازه دانش و مهارت افراد در زمینه کراتینه بیشتر باشد، قیمت و هزینه آن نیز بالاتر است.

به طور کلی، کراتینه مو که سبب صافی و براقی می شود باید به واسطه مواد با کیفیت انجام شود. کیفیت مواد و محصولات کراتینه نه تنها بر روی قیمت کراتینه مو تاثیرگذار است، بلکه دوام و ماندگاری محصولات را نیز به دنبال دارد.

مواد و محصولات کراتینه در کیفیت ها و برندهای متعدد تولید می شوند. افراد باید در زمان کراتینه مو تلاش کنند محصولات را از مکان های معتبر خریداری کنند. در زمان خرید مواد کراتینه، باید به استانداردهای موجود در آنها نیز توجه شود. استاندارد بودن این محصولات متضمن کیفیت مواد و رضایت مشتریان می باشد.

تصویر: قیمت کراتینه مو

قیمت کراتینه مو زنانه و عوامل موثر بر آن:

کراتینه مو زنانه از راهکارهای موثر برای صافی و بازسازی موی زنان است. در خلال این روش آرایشگر مواد و محصولات را متناسب با نیاز مشتریان و با عالی ترین درجه کیفیت انتخاب می کند. از مهمترین عناصری که در زمان کراتینه باید به آن توجه شود، قیمت کراتینه مو زنانه است.

لازم به ذکر است بدانید قیمت کراتینه مو زنانه تا حد زیادی به ارتفاع و حجم مو بستگی دارد. به هر اندازه ارتفاع و حجم مو بیشتر باشد، هزینه کراتینه نیز افزایش می یابد. در خلال این روش ویتامین و پروتئین به مو تزریق می شود و مو را صاف و نرم می کند.

یکی از مهمترین تاثیرات کراتینه مو، تقویت ساختار و بافت مو است. چنانچه افراد مایل به انجام کراتینه در سالن های معتبر باشند، باید خود را برای پرداخت هزینه های گزاف آماده نمایند. لذا داشتن موهای درخشان و زیبا مستلزم پرداخت هزینه هایی می باشد.

نکته قابل توجه این است که تعیین قیمت کراتینه مو زنانه به برخی فاکتورها بستگی دارد. مهمترین این موارد عبارتند از:

 • برند و نوع محصولات
 • کیفیت و مرغوبیت محصولات
 • سابقه و تجربه افراد
 • تخصص افراد انجام دهنده این کار

نکته: قیمت کراتینه مو زنانه متغیر و متفاوت است. به سبب اینکه محصولات کراتین در برندهای متعدد در بازار موجود است لذا قیمت این مواد به مرغوبیت و کیفیت آنها بستگی دارد.
توصیه می شود خانم ها پیش از کراتینه کردن مو، قیمت آن را در نظر داشته باشند. سالن زیبایی انتخاب شده برای انجام کراتینه، باید دارای نیروی متخصص و سابقه فراوان باشد. انتخاب مواد با کیفیت و مرغوب می تواند در تاثیرگذاری و ماندگاری این تکنیک موثر و کارآمد باشد.

تصویر: قیمت کراتینه مو

قیمت کراتینه مو در تهران:

قیمت کراتینه مو در تهران نسبت به سایر استان ها و شهرستان ها بالاتر است. لذا توصیه می شود برای کراتینه به مکان هایی مراجعه شود که کیفیت کار خود را تضمین می کنند. قیمت کراتینه مو در تهران در سالن ها و مراکز متعدد، امری متغیر و متفاوت است.

تعیین قیمت کراتینه در تهران همچون سایر مکان ها به برخی عوامل بستگی دارد. مهمترین این موارد عبارتند از:

 • حجم و اندازه مو
 • برند محصول مورد استفاده
 • کیفیت کار آرایشگر

نکته: لذا توصیه می شود افراد برای انجام کراتینه مو به سالن های با سابقه و معتبر در تهران مراجعه کنند. به گونه ای که کیفیت مواد آنها امری تضمین شده باشد.

قیمت کراتینه مو در شیراز:

شیراز یکی دیگر از استان هایی است که کراتینه مو در آن با استقبال فوق العاده ای مواجه شده است. قیمت کراتینه مو در شیراز نیز همچون دیگر استان ها، امری متغیر است. برخی فاکتورها بر روی تعیین قیمت کراتینه در این شهر تاثیرگذار است که مهمترین آنها عبارتند از:

 • مواد مورد استفاده و کیفیت آنها
 • برند محصولات کراتینه
 • آرایشگاه و سالن انجام دهنده کراتینه و تخصص آنها

عوامل موثر بر قیمت کراتینه مو در زنجان:

قیمت کراتینه مو در زنجان امری متغیر است و تا حد زیادی به مواد مورد استفاده و کیفیت آنها بستگی دارد. به هر اندازه کیفیت محصولات بیشتر باشد قیمت آنها نیز بالاتر است. سالن های معتبر در زنجان تلاش کرده همواره از محصولاتی استفاده کنند که فاقد مواد سمی و شیمیایی باشند. به گونه ای که بتوانند با کیفیت بالای محصولات، رضایت مشتریان را جلب نمایند.

چنانچه افراد می خواهند کراتینه را در با کیفیت عالی انجام دهند باید از مرغوبیت و برند محصولات آگاهی کامل داشته باشند. قیمت کراتینه در زنجان تابع برخی عوامل و عناصر است که عبارتند از:

 • حجم مو و پرپشتی آن
 • ارتفاع مو
 • برند محصولات
 • جنس و نوع مو
 • مواد سازنده محصولات کراتینه

تصویر: قیمت کراتینه مو

قیمت کراتینه مو در تبریز و نکات مربوط به آن:

کراتینه مو به عنوان یکی از رایج ترین تکنیک های تقویتی مو، مدت کوتاهی است که در تبریز گسترش یافته است. این اقدام تحت نظر افراد متخصص و کارآزموده صورت میگیرد. افراد در زمان انجام کراتینه به برخی فاکتورها توجه می کنند. مهمترین فاکتور تعیین قیمت کراتینه مو در تبریز است.

قیمت کراتینه در تبریز به صورت متغیر و متفاوت است. تعیین قیمت تا حد زیادی به کیفیت مواد مورد استفاده در سالن ها بستگی دارد. به هر اندازه کیفیت بالاتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد.

توجه: افراد باید پیش از انجام کراتینه مو به کیفیت محصولات و برند آنها توجه اساسی داشته باشند. سالن انجام دهند کراتینه نیز می تواند در تعیین قیمت و بازدهی کار آنها تاثیرگذار باشد.

قیمت کراتینه مو در اصفهان:

یکی از رایج ترین اقداماتی که در سالن های زیبایی اصفهان صورت می گیرد، عمل کراتینه مو است. طرفداران این تکنیک در اصفهان روز به روز در حال افزایش هستند. به همین سبب بر تعداد و کیفیت کار سالن های انجام دهنده کراتینه مو در اصفهان افزوده می شود. یکی از مهمترین عناصری که بر روی کراتینه مو موثر است، تعیین قیمت کراتینه مو در اصفهان می باشد.
به طور کلی، قیمت و هزینه کراتینه مو در اصفهان تابع برخی عوامل است. این عوامل عبارتند از:

 • برند محصولات
 • کیفیت محصولات
 • جنس و نوع مو
 • تخصص سالن انجام دهنده

نکته: چنانچه افراد می خواهند کراتینه را با کیفیت و ماندگاری بالا انجام دهند باید به سالن های معتبر و باسابقه در اصفهان مراجعه کنند. قیمت کراتینه در این استان نیز، متغیر می باشد.

تصویر: قیمت کراتینه مو

قیمت کراتینه مو در مشهد و نکات مربوط به آن:

یکی از پرکاربردترین فرایندهای ترمیم و بازسازی مو، کراتینه مو است. کراتینه مو از جمله اقداماتی است که در مشهد با استقبال فوق العاده ای مواجه شده است. قیمت کراتینه مو در مشهد که به صورت متغیر است تا حد زیادی به سالن انجام دهنده بستگی دارد.

قیمت کراتینه در مشهد نیز همچون سایر مکان ها به برخی موارد بستگی دارد. از جمله این موارد عبارتند از:

 • مواد مورد استفاده و کیفیت آنها
 • برند محصولات
 • نحوه انجام کراتینه
 • سابقه و تجربه نیروی انجام دهنده این کار

در نهایت…

اجرای کراتینه مو یکی از مهمترین و رایج ترین تکنیک های مربوط به زیباسازی و احیا و بازسازی مو است. قیمت کراتینه مو در تمامی استان ها و مراکز استان ها به صورت متغیر و متفاوت است. چنانچه افراد مایل به انجام کراتینه مو با عالی ترین درجه کیفیت و مناسب ترین قیمت هستند باید به سالن های معتبر مراجعه کنند.

بزرگترین و معتبرترین سالن انجام دهنده کراتینه مو، مجموعه کراتین مقدم است. این مجموعه با داشتن بیش از 5 سال سابقه کار توانسته در این زمینه به جایگاه بالایی دست یابد. به سبب کیفیت بالای محصولات مورد استفاده در این سالن، محبوبیت آن در نزد همگان افزایش یافته است.

قیمت کراتینه مو در مجموعه کراتین مقدم با توجه به برند بودن محصولات، بسیار مناسب است. این مجموعه، کراتینه را به صورت رایگان انجام می دهد.