مجله آموزشی

روش های صافی مو

کدام روش صافی مو بهتر است؟ [ بررسی بهترین روش ها ]

روش های صافی مو که در خلال آنها از مواد شیمیایی برای صافی و درخشندگی و نرمی مو استفاده می شود باید در مراکز و سالن های معتبر و قابل اطمینان باشد. مجموعه کراتین مقدم با انجام و ارائه بهترین روش صافی مو (کراتینه کردن ) توانسته در این زمینه گام های موثری بردارد و نظر و رضایت مشتریان را جلب نماید.

فهرست مطلب:

امتیاز به این مقاله

کدام روش صافی مو بهتر است؟ [ بررسی بهترین روش ها ]

روش های صافی مو به صورت موقت و دائم می تواند در داشتن موهای صاف و زیبا به افراد کمک کند و خواسته آنها را تا حدی برطرف نماید. یکی از محبوب ترین تکنیک های دائمی برای صافی مو، کراتینه مو است که مورد پسند اکثریت افراد واقع شده است.

کراتینه مو به عنوان یکی از روش های صافی مو، انتخابی سالم و مطمئن است و تمایل افراد به این روش روز به روز بیشتر می شود. در خلال این روش، پروتئین به مو تزریق می شود و آن را صاف و درخشان می کند.

یکی از بارزترین تفاوت های روش کراتینه مو با سایر روش های صافی مو این است که در کراتینه کردن، تارهای مو توسط محلول فرمالدئید و کراتین تغذیه می شوند. این روش با تمامی مواد شیمیایی موجود در لوازم آرایشی نظیر دکلره، رنگ مو و … سازگاری دارد.

روش های صافی مو که در خلال آنها از مواد شیمیایی برای صافی و درخشندگی و نرمی مو استفاده می شود باید در مراکز و سالن های معتبر و قابل اطمینان باشد. مجموعه کراتین مقدم با انجام و ارائه بهترین روش صافی مو (کراتینه کردن ) توانسته در این زمینه گام های موثری بردارد و نظر و رضایت مشتریان را جلب نماید.

بهترین روش صاف کردن مو

انواع روش های صافی مو و کاربرد آنها:

همانطور که میدانید امروزه روش های صافی مو دارای تنوع و گستردگی فراوانی است و خانم ها همواره به دنبال روش های موثر و کارآمد برای صاف کردن موهای خود هستند. از مدرن ترین روش های اساسی صافی مو، استفاده از مواد شیمیایی است که طرفداران زیادی دارد.

لازم به ذکر است بدانید تفاوت روش های صاف کردن مو در مدت زمان ماندگاری آنها می باشد. به عبارتی، روش ها و تکنیک های صافی مو خود دارای انواع مختلفی است که مهمترین و پرکاربردترین آنها عبارتند از:

 • کراتینه کردن مو:

یکی از مدرن ترین و موثرترین روش های صافی مو، کراتینه کردن مو است که این اقدام به واسطه کراتین و فرمالدئید انجام می شود. کاربرد اصلی این روش، صافی و درخشانی و نرمی مو است که پس از انجام آن باید مراقبت های لازم از مو به درستی و با دقت صورت بگیرد. دوام و ماندگاری این روش نسبت به دیگر انواع روش های صاف کردن مو بیشتر و طولانی تر می باشد.

 • گلت کردن مو:

از دیگر روش های صافی مو، گلت کردن است که در خلال این روش، ساختار فیزیکی مو تغییر می کند. نکته قابل توجه این است که دوام و ماندگاری کراتینه مو نسبت به این روش و دیگر روش ها بسیار بالا بوده و به همین سبب افراد کراتینه را به سایر روش های صافی دائم ترجیح می دهند.

 • صاف کردن مو با روش ژاپنی:

یکی از بهترین و مدرن ترین روش های صافی مو، روش یوکو یا ژاپنی است که تاثیر آن برای موهای وز و فر بیشتر از دیگر روش های صافی می باشد.

نکته: روی آوردن به روش های صاف کردن مو برای افراد، به فاکتورهای متعددی نظیر ضخامت مو، جنس مو، حالت اصلی مو، سلامت مو و … بستگی دارد. از میان روش های صافی مو، کراتینه کردن مو روشی مناسب و موثر است که بر روی تمامی موها قابل اجرا می باشد.

صافی دائمی برای موها و نکات مربوط به آن:

امروزه بانوان با تکیه بر روش های صافی مو به دنبال آن هستند که موهای خود را برای مدت طولانی صاف کنند. برخی خانم ها دارای موهای مجعد و فر هستند که تنها استفاده از روش های دائمی می تواند نیاز آنها را برطرف نماید.

یکی از روش های کارآمد صافی دائمی برای موها، روش ریباندینگ است که در خلال آن شکل و ظاهر طبیعی مو تغییر کرده و موها شکننده و ضعیف می شوند. در زمان استفاده از این روش باید دقت و احتیاط زیادی شود و مواد شیمیایی به حد کافی استعمال شود.

با تکیه بر مباحث فوق، کراتینه کردن از دیگر روش های صافی دائمی برای موها است که راهکاری مطمئن و رضایت بخش می باشد. در این روش نه تنها موها صاف و براق می شوند بلکه پروتئین به مو تزریق می شود و آنها را تقویت می کند.

نکته: به منظور دوام و ماندگاری روش های صافی مو علاقه مندان به این کار باید به مجموعه های با سابقه و متخصص در این زمینه مراجعه کنند. مجموعه کراتین مقدم با داشتن بیش از 5 سال سابقه درخشان در حیطه صافی مو، با استعمال بهترین مواد به عمل کراتینه مو به عنوان یکی از بهترین و موثرترین روش های صاف کردن مو اقدام می کند.

مزایای کراتینه کردن مو به عنوان یکی از روش های صافی مو:

داشتن موهای صاف بدون وز یکی از مهمترین خواسته های بانوان است که تا حدودی به واسطه روش های صافی دائم محقق شده است. با توجه به اینکه عمل کراتینه مو به عنوان یکی از بهترین روش های صافی مو نه تنها جنبه زیبایی دارد بلکه جنبه درمانی نیز دارد و پروتئین مو را تقویت میکند.

کراتینه مو که در داشتن موهای صاف بدون وز تاثیر فوق العاده ای دارد از فواید و مزایای برجسته ای برخوردار است که مهمترین آنها عبارتند از:

 • فاقد هرگونه آسیب به مو
 • مناسب برای انواع مو
 • فرم دهی آسان
 • تاثیرگذاری برای موهایی با درصد وز بالا
 • تقویت و بهبود کیفیت ساختاری مو
 • مناسب برای زن و مرد
 • فاقد هرگونه عوارض جانبی

مزایای کراتینه کردن مو

نکته: کراتینه مو به سبب ماندگاری طولانی که دارد اغلب در رفع نیاز افراد و داشتن موهای صاف بدون وز، تکنیکی موثر و کارآمد می باشد. ماندگاری این روش نسبت به دیگر روش های صافی مو دو برابر است.

شایان ذکر است بدانید دوام و ماندگاری کراتینه مو تا حد زیادی به مواد مورد استفاده و سالن انجام دهنده آن بستگی دارد. به همین سبب پیش از اینکه به روش های صافی مو روی آورید باید از جزئیات موارد مذکور، اطمینان لازم را کسب نمایید

تاثیر روش های صافی دائم در داشتن موهای صاف بدون وز:

با توجه به اینکه افراد از داشتن موهای صاف بدون وز در رنج و عذاب هستند همواره به دنبال راه و روش های صاف کردن مو می باشند. کراتینه کردن مو به عنوان یکی از رایج ترین روش های صافی مو، به سبب اینکه مدت زمان آن طولانی است و میتواند حالت مو را به خوبی حفظ کند، همواره مورد اهتمام افراد می باشد.

روش های صافی مو که بهترین و پرکاربردترین ان کراتینه کردن مو است باید توسط نیروی متخصص و حرفه ای صورت بگیرد. این روش درمان یکی از مطمئن ترین روش های صاف کردن مو به صورت دائمی است که در خلال مراحلی صورت می گیرد.

نکته: تاثیر کراتینه کردن مو به گونه ای است که ساختار مو تقویت شده و از مو در برابر نور خورشید محافظت می شود. روش های اساسی صاف کردن مو اغلب در سالن های مجهز و معتبر و به واسطه نیروی متبحر و دانش آموخته صورت می گیرد.

نکات مربوط به روش های جدید کراتینه مو به عنوان بهترین روش صافی مو:

روش های صافی مو که با استفاده از تکنیک های متعدد صورت می گیرد باید توسط افراد حرفه ای به کار گرفته شود. در سالن های زیبایی، روش های جدید کراتینه مو با بهره گیری از دستگاه های مدرن و پیشرفته انجام می شود. برخی از پرکاربردترین این روش ها عبارتند از:

 • کراتینه سرد
 • کراتینه گرم
 •  کراتین احیا کننده
 • مواد برزیلی
 • مواد طبیعی
 • کراتینه کردن با ژلاتین و …

نکته: روش های صافی مو فوق، از جمله بهترین روش صافی مو هستند که به سبک مدرن و پیشرفته قابل اجرا می باشند. این روش ها دارای طرفداران بیشماری است و عمل ترمیم و بازسازی مو را به بهترین حالت ممکن انجام می دهند.

بهترین روش صافی مو، روشی است که پس از اجرا، حالت مو را برای مدت طولانی حفظ نماید. چنانچه این روش ها به صورت استاندارد و صحیح انجام نشود نه تنها تاثیری بر روی ظاهر مو ندارد بلکه بافت مو را از بین می برد و ساختار مو را تضعیف می کند.

پس از به کارگیری روش های اساسی صافی مو، باید مراقبت هایی از مو صورت بگیرد و از این طریق بر دوام آنها افزوده شود. به عبارتی، به هر اندازه مراقبت های بعد از انجام روش های صافی مو بیشتر باشد، دوام آنها نیز بیشتر و طولانی تر است.

بهترین و جدیدترین روش های صاف کردن مو

سخن آخر:

روش های صافی مو امروزه در سراسر جهان درآمدزایی بالایی دارند و طرفداران آن روز به روز در حال افزایش هستند. این روش ها بسیار متنوع و متفاوت بوده و با استفاده از مواد شیمیایی انجام می شود. یکی از بهترین و کارآمدترین روش های اساسی صافی مو، کراتینه کردن است.

افرادی که تمایل به صاف کردن موی خود با تکیه بر بهترین روش صافی مو دارند توصیه می شود به مراکز و مجموعه های معتبر مراجعه نمایند. مجموعه کراتین مقدم با بیش از 5 سال سابقه کار یکی از مجرب ترین و معتبرترین سالن های زیبایی اجرا کننده روش های اساسی صافی مو یا کراتینه مو به صورت کاملا تخصصی است.

لازم به ذکر است بدانید

مجموعه کراتین مقدم، عمل کراتینه مو را در عالی ترین و بالاترین درجه کیفیت به صورت رایگان انجام داده و تنها هزینه مواد کراتین را دریافت می کند که این خود یک امتیاز بارز برای این مجموعه محسوب می شود.

نکته: روش های صافی مو چنانچه به واسطه نیروی متخصص و حرفه ای مجموعه کراتین مقدم صورت بگیرد همواره رضایت مشتریان و متقاضیان را به دنبال دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.