مجله آموزشی

کراتین رایگان

قبل از کراتین مو چه کنیم؟

بعد از کراتینه کردن مو باید به نوع شوینده ها توجه شود. به عبارت دیگر باید بعد از کراتین کردن مو ها باید از شامپو هایی استفاده شود که فاقد سولفات هستند. در واقع بعد از کراتینه کردن مو ها باید از شامپو های فاقد سولفات و یا فری سولفات استفاده کرد تا به مو ها صدمه وارد نشود.

فهرست مطلب:

5/5 - (1 امتیاز)

کراتین کردن مو و عوارض آن :
کراتین کردن مو یکی از کار های زیبایی می باشد که امروزه اکثر خانم ها و همچنین آقایان به انجام آن اقدام کرده اند. عده ای بر این باور می باشند که کراتینه کردن مو عوارض و یا پیامد هایی به دنبال دارد که در این باره باید گفت، اگر کراتینه کردن مو ها به درستی انجام نشود، عوارض مختلفی را به دنبال دارد. کراتینه کردن مو ها باعث زیبا تر شدن مو ها، صاف شدن آن ها، لخت شدن مو ها و ….. می شود. در اینجا قصد داریم به بیان نکات مهم قبل از کراتین کردن مو ها، بیان نکته های مهم بعد از کراتینه کردن مو ها، معرفی مرکز معتبر کراتین مو و ….. بپردازیم.

کراتین کردن مو ها بدون عوارض

کراتین کردن مو ها بدون عوارض

کراتین کردن مو ها بدون عوارض :

همان طور که گفته شد عده ای بر این باور می باشند که کراتینه کردن مو ها، عوارض زیادی را به دنبال دارد، اما در این باره باید گفت اگر کراتینه کردن مو ها به درستی انجام نشود و از مواد مصرفی بی کیفیت استفاده شود با عوارض مختلفی چون ریزش شدید مو، خشکی مو، تغییر رنگ مو و ….. همراه خواهد بود. اما اگر قصد دارید بعد از کراتینه کردن مو ها با هیچ نوع مشکلی مواجه نشوید، بهتر است از مجموعه کراتین مقدم کمک بگیرید. تنها مرکزی که عمل کراتینه کردن مو را با کیفیت بی نظیر انجام می دهد و بدون هیچگونه عوارضی است، مجموعه کراتین مقدم می باشد. برای کراتینه کردن مو های خود می توانید با خیال راحت از مجموعه کراتین مقدم کمک بگیرید.

کراتین کردن مو

نکته های مهم قبل از کراتین کردن

نکته های مهم قبل از کراتین کردن

نکته های مهم قبل از کراتین کردن مو ها :

قبل از این که برای کراتینه کردن مو های خود اقدام کنید بهتر است برخی از نکته ها را مد نظر قرار دهید تا بعد از کراتینه کردن مو ها، پشیمان نشوید. نکات مهم قبل از کراتینه کردن مو ها را به صورت مجزا در ادامه بیان کرده ایم.

1. یکی از مهم ترین نکته ها قبل از کراتینه کردن مو ها، انتخاب مرکزی معتبر و با کیفیت می باشد. به عبارت دیگر قبل از هر چیز باید مرکزی را انتخاب کنید که کراتین مو را به خوبی انجام دهند و کیفیت عملکرد بی نظیری داشته باشند. مجموعه کراتین مقدم یکی از بهترین مراکز است که به دلیل کیفیت عملکرد بالا توانسته رضایت همگان را جلب کند.

2. یکی دیگر از نکته هایی که قبل از کراتینه کردن مو ها باید مد نظر قرار داد، ضخامت و نوع مو می باشد. کراتینه کردن مو ها برای مو هایی که تار های ضخیم دارند و همچنین حالت فر دارند، مناسب خواهد بود.

3. در صورتی که به بیماری و یا آلرژی مبتلا می باشید بهتر است که به سراغ کراتینه کردن مو نروید، زیرا این فعالیت ممکن است باعث تشدید بیماری هایی مانند آلرژی شود.

4. اگر سن شما کمتر از 15 سال است بهتر است برای انجام کراتینه کردن مو، اقدام نکنید زیرا این روش ممکن است مشکلات متعددی را برای مو های افراد زیر 15 سال ایجاد کند.

5. یکی دیگر از نکته هایی که قبل از کراتینه کردن مو ها باید مد نظر قرار دهید، نوع مواد مصرفی می باشد. به عبارت دیگر برای کراتینه کردن مو ها علاوه بر مهارت و سابقه به مواد مصرف مختلفی مورد نیاز است که نتیجه کار به کیفیت مواد مصرفی و اورجینال بودن آن ها نیز بستگی خواهد داشت. در نتیجه قبل از مراجعه به مرکز مورد نظر جهت انجام کراتین مو بهتر است از کیفیت مواد مصرفی و اورجینال بودن ها اطمینان لازم را حاصل کنید.

6. مشورت با مجموعه مورد نظر یکی دیگر از نکاتی به حساب می آید که قبل از کراتینه کردن مو ها باید به آن توجه کنید. بعد از این که مجموعه معتبر را جهت انجام کراتین مو انتخاب کردید می توانید از پرسنل آن مجموعه مشورت بگیرید. شما عزیزان می توانید از تاثیر های کراتینه کردن مو ها بر زیبایی چهره، مدت زمان ماندگاری اثر کراتینه کردن مو ها و ….. مشورت بگیرید.

کراتینه کردن مو

نکته های مهم بعد از کراتین کردن

نکته های مهم بعد از کراتین کردن

نکته های مهم بعد از کراتین کردن مو ها :

بعد از کراتینه کردن مو ها باید نکته های مختلفی را مد نظر قرار دهید تا بهترین نتیجه را از آن دریافت کنید. در حقیقت باید ها و نباید های بعد از کراتینه کردن مو ها را به صورت مجزا بیان کرده ایم که می توانید به ادامه مطالب مراجعه کنید.

1. یکی از نکته های مهم بعد از کراتین مو، استفاده از ماسک مو کراتین می باشد. بعد از کراتینه کردن مو ها بهتر است از ماسک مو های مخصوص استفاده کنید تا علاوه بر حفظ سلامتی مو ها، اثر ماندگاری کراتین مو افزایش یابد. برای انتخاب ماسک مو و همچنین نحوه استفاد از آن باید فرد با سابقه در زمینه کراتین مو مشورت کنید. برای انتخاب ماسک مو کراتین و همچنین میزان دوز مصرفی آن می توانید از افراد با سابقه موجود در مجموعه کراتین مقدم کمک بگیرید. در هنگام انتخاب ماسک کراتین مو باید نوع مو، جنس مو، نیاز مو، حجم مو و ….. را مورد بررسی قرار داد و متناسب با آن برای انتخاب ماسک مو اقدام کرد.

2. بعد از کراتینه کردن مو باید به نوع شوینده ها توجه شود. به عبارت دیگر بعد از کراتین کردن مو ها باید از شامپو هایی استفاده شود که فاقد سولفات هستند. در واقع بعد از کراتینه کردن مو ها باید از شامپو های فاقد سولفات و یا فری سولفات استفاده کرد تا به مو ها صدمه وارد نشود. برای خرید شامپو های فاقد سولفات اصل و اورجینال که مناسب با مو های شما باشد، بهتر است از مجموعه کراتین مقدم کمک بگیرید.

3. استفاده حداقل از سشوار و اتو مو یکی دیگر از نکته هایی می باشد که بعد از کراتین مو باید مد نظر قرار داد. لازم به ذکر می باشد که بعد از کراتین کردن مو ها باید استفاده از سشوار، اتو مو و …. را به حداقل برسانید و یا قبل از استفاده، از کرم های محافظ مو نیز استفاده کنید.

4. تقریبا بعد از 72 ساعت بعد از این که مو های خود را کراتینه کردید آن ها را نشویید.

5. بعد از گذشت تقریبا 72 ساعت بعد از کراتینه کردن مو ها می توانید برای رنگ کردن مو های خود اقدام کنید. به عبارت دیگر اگر قصد دارید مو های خود را رنگ، دکلره و ….. کنید می توانید بعد از 72 ساعت پس از کراتینه کردن مو های خود، اقدام کنید.

6. یکی دیگر از نکته هایی که باید مد نظر قرار دهید، کراتینه کردن مو ها قبل از رنگ کردن می باشد. به عبارت دیگر اگر قصد دارید مو های خود را رنگ کنید و همچنین آن ها را کراتینه کنید باید ابتدا برای کراتینه کردن مو های خود اقدام کنید زیرا کراتین کردن مو ها باعث تغییر رنگ آن ها می شود. بعد از کراتینه کردن می توانید برای رنگ کردن آن ها اقدام کنید.

کراتینه کردن

انجام کراتین مو بدون دریافت هزینه

انجام کراتین مو بدون دریافت هزینه

انجام کراتین مو بدون دریافت هزینه :

اگر قصد دارید مو های خود را با بالا ترین کیفیت و همچنین بدون دریافت دستمزد، کراتینه کنید تنها کافی است از مجموعه کراتین مقدم کمک بگیرید. مجموعه نامبرده کلیه خدمات زیبایی و درمانی را به صورت رایگان انجام می دهد. به عبارت دیگر این مرکز تنها هزینه مواد مصرفی را دریافت می کند و عملیات کراتینه کردن مو ها را به صورت رایگان انجام می دهد. عدم دریافت دستمزد یکی از ویژگی های این مرکز بی نظیر می باشد که توانسته رضایت همگان را جلب کند.

کیفیت مواد مصرفی و قیمت آن ها :

یکی دیگر از ویژگی های این مرکز بی نظیر که سبب تمایز آن از دیگر مراکز زیبایی و کراتین مو شده است، نوع مواد مصرفی می باشد. مرکز نامبرده از مواد درجه یک و اورجینال جهت انجام کلیه خدمات استفاده می کند. این مجموعه مواد مصرفی و مواد مورد نیاز را از کشور های مبدا به صورت مستقیم وارد می کند و به دلیل حذف واسطه ها قیمت بسیار مناسبی دارند. قیمت بسیار مناسب مواد مصرفی و همچنین اصل بودن آن ها توانسته جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

کیفیت مواد مصرفی و قیمت

کیفیت مواد مصرفی و قیمت

دیگر ویژگی های مجموعه کراتین مقدم :

پرسنل موجود در مجموعه کراتین مقدم در خدمات زیبایی سابقه طولانی مدت و درخشان دارند. به عبارت دیگر پرسنل این مجموعه کلیه خدمات زیبایی را به صورت فوق تخصصی انجام می دهند که رضایت مشتری را به دنبال دارد. مشتریان عزیز با خیال راحت می توانند از پرسنل این مجموعه مشورت بگیرند و سپس اقدام کنند. ناگفته نماند که کلیه خدمات زیبایی توسط این مجموعه با گارانتی و ضمانت ارائه می شوند. مشتریان عزیز در صورتی که بعد از انجام خدمات زیبایی توسط این مجموعه با مشکلی رو به رو شدند می توانند برای رفع آن به صورت رایگان، به مجموعه مراجعه کنند.

کراتین مقدم

کراتین مقدم

رزرو نوبت و تعیین وقت :

برای جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان عزیز، مجموعه کراتین مقدم شرایط رزرو نوبت را راه اندازی کرده است.

کراتینه کردن

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.