مجله آموزشی

اوزون تراپی

اوزون تراپی مو چیست و چه فایده ای دارد؟

اوزون تراپی یکی از روش های درمانی می باشد که جایگزین بسیاری از روش ها شده است. در این روش از مولکول اوزون استفاده می شود.

فهرست مطلب:

امتیاز به این مقاله

اوزون تراپی مو و استفاده از آن :

اوزون تراپی مو و استفاده از آن

اوزون تراپی مو و استفاده از آن

اوزون تراپی مو یکی از فعالیت هایی می باشد که برای درمان بسیاری از بیماری ها انجام می شود. در حقیقت این روش یکی از روش های کلینیکی است که توانسته رضایت همگان را به دنبال داشته باشد. لازم به ذکر می باشد که این روش انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. در انجام این روش افراد باید تخصص کافی و لازم را داشته باشند. در این مقاله می توانید با روش اوزون تراپی، چگونگی انجام اوزون تراپی مو، عوارض و مزیت های آن و …. آشنا شوید. ناگفته نماند که به معرفی یکی از برترین مراکز موجود در سطح کشور پرداخته ایم.

اوزون تراپی چیست ؟

شاید تا به حال نام اوزون تراپی را نشنیده باشید، ما در اینجا قصد داریم تا به صورت کلی این روش را برای شما توضیح دهیم. این روش یکی از روش های درمانی می باشد که جایگزین بسیاری از روش ها شده است. در این روش از مولکول اوزون استفاده می شود. اگر مباحث موجود در شیمی دوران تحصیل را به خاطر داشته باشید. مولکول اوزون از سه اتم اکسیژن تشکیل شده است. در حقیقت اوزون را با نماد O3 می شناسیم. در اوزون تراپی، مولکول اوزون با مولکول های مواد مصرفی دیگر مانند گاز ها، جامد ها و …. مخلوط می شود و به محل مورد نظر تزریق می شود. توجه کنید که این روش برای درمان بسیاری از بیماری ها مانند زانو درد، دیابت، بیماری های قلبی، بیماری پارکینسون، مشکلات بینایی، احیا مو های آسیب دیده، صاف کردن مو ها و ….. گزینه مناسبی خواهد بود.

اوزون تراپی چیست

اوزون تراپی چیست

اوزون تراپی مو و عملکرد آن:

همان طور که گفته شد یکی از موارد استفاده از روش های اوزون تراپی، اوزون تراپی مو ها می باشد. در این روش نیز مولکول های اوزون نیز مورد استفاده قرار می گیرند و سلول های مو را تحت شعاع قرار می دهند. این روش با استفاده از دستگاه های مخصوص و منحصر به فرد انجام می شود. که اساس کار آن تبدیل مولکول های اکسیژن به مولکول های اوزون می باشد. این دستگاه مولکول های اکسیژن را به اوزون تبدیل می کند و ساقه مو ها را تحت شعاع قرار می دهد.  این روش باعث تقویت ساقه مو ها، فولیکول های ساقه مو و …. می شود که در نهایت صافی مو را به دنبال دارد. لازم به ذکر می باشد که از این روش می توان برای درمان وزی مو ها، خشکی مو ها، درمان موخوره مو ها، درمان ریزش مو ها، درمان شوره سر، افزایش ضخامت تار های مو و ….. مورد استفاده قرار داد.

موارد استفاده از اوزون تراپی مو:

موارد استفاده از اوزون تراپی مو را به صورت مختصر بیان کردیم. در اینجا قصد داریم به صورت مجزا موارد استفاده از این روش را بیان کنیم. همچنین در مورد هر کدام، مختصر توضیح خواهیم داد.

موارد استفاده از اوزون تراپی مو

موارد استفاده از اوزون تراپی مو

  1. درمان ریزش مو : یکی از موارد استفاده از اوزون تراپی مو، درمان ریزش مو می باشد. در این روش مولکول های O3 به تولید بیشتر سلول های مو کمک می کنند. در اطراف فولیکول های مو رگ های خونی نازکی وجود دارد که به تقویت آن ها کمک می کند. در نتیجه باعث شادابی ساقه مو و رطوبت رسانی به آن ها می شود. این مولکول باعث افزایش گردش خون می شود. که از نتایج مثبت آن می توان به تامین مواد مغذی مورد نیاز فولیکول مو اشاره کرد.
  2. تقویت و افزایش حجم مو ها : یکی دیگر از موارد استفاده روش درمانی اوزون تراپی مو، تقویت و افزایش حجم مو ها می باشد. در حقیقت افرادی که دارای مو هایی با تار های نازک و حساس هستند می توانند از این روش استفاده کنند. این روش با تقویت فولیکول های موجود در ساقه مو به افزایش ضخامت ساقه مو و قوی تر شدن آن ها کمک می کند. این روش بعد از یک جلسه می تواند نتایج مطلوبی را به دنبال داشته باشد.
  3. رطوبت رسانی به مو ها : از دیگر مزیت ها و یا کاربرد های این روش، رطوبت رسانی به مو ها می باشد. این روش منحصر به فرد با حبس کردن رطوبت در ساقه مو، به تامین رطوبت مورد نیاز مو ها کمک می کند. این کار باعث درمان وزی مو ها، خشکی مو ها و …. می شود. برای احیا مو های آسیب دیده می توان از این روش استفاده کرد و با تقویت ساقه مو به براق شدن مو ها کمک کرد. نا گفته نماند که این روش باعث می شود تا رنگ مو ها تا حدودی ثابت شود. به عبارت دیگر بعد از این که مو های خود را رنگ کردید می توانید از این روش استفاده کنید تا رنگ مو های شما تا حدودی ثابت شود.

درمان ریزش مو

  1. درمان شوره سر : شوره سر یکی از مشکلاتی می باشد که اکثر افراد از آن رنج می برند. برای درمان این مشکل نی می توان از اوزون تراپی استفاده کرد. اوزون باعث آب رسانی و رطوبت رسانی به پوست سر می شود، در نتیجه خشکی پوست سر را درمان می کند. شوره سر می تواند دلایل مختلفی چون خشکی پوست سر، میکروب و ….. باشد که این روش قادر به درمان آن ها می باشد.
  2. جلوگیری از سفید شدن زود هنگام مو ها : علاوه بر مشکلات نامبرده، ممکن است برخی از افراد با سفید شدن زود هنگام مو ها مواجه باشند. این مشکل دلیل های مختلفی می تواند داشته باشد که می توان به عوامل وراثتی، عدم دریافت مواد معدنی مورد نیاز فولیکول مو و ….. اشاره کرد. اوزون تراپی به راحتی می توان این مشکل را درمان کند.
اوزون تراپی و عوارض آن

اوزون تراپی و عوارض آن

اوزون تراپی و عوارض آن:

ممکن است سوال های مختلف ذهن افراد را درگیر کند که یکی از آن ها این است که، اوزون تراپی چه عوارضی دارد ؟ . برای پاسخ به این سوال باید گفت، اوزون تراپی مو ها اگر به صورت تخصصی و اصولی انجام شود بدون عارضه خواهد بود. به عبارت دیگر اگر این روش به درستی انجام نشود. اوزون ها به صورت تنظیم شده مورد استفاده قرار نگیرند، اثر ها مخربی خواهند داشت. اگر این روش به صورت تنظیم شده و تخصصی انجام نشود ممکن است اثر های سمی و غیر قابل جبران روی بدن داشته باشد. قبل از انجام این روش بهتر است از یک مرکز معتبر و قابل اطمینان کمک بگیرید.

Ozone تراپی مو چند جلسه طول می کشد؟

یکی دیگر از سوال هایی که ممکن است پیرامون اوزون تراپی مو ایجاد شود این است که Ozone تراپی مو چند جلسه طول می کشد ؟ . برای پاسخ به این سوال باید گفت، این روش یک روش بی نظیر است که تنها در یک جلسه انجام می شود. در حقیقت این وش قادر است تنها با یک بار انجام، مشکلات مو را درمان کند. لازم به ذکر می باشد که مدت زمان و یا طول جلسه به حجم مو های شما بستگی دارد.

خدمات زیبایی مو

فواید Ozone تراپی مو ها

فواید Ozone تراپی مو ها

فواید Ozone تراپی مو ها :

Ozone تراپی مو ها فواید و یا مزیت های زیادی دارد که می تواند به تاثیر های مثبت آن، بدون درد و خون ریزی بودن این روش، تاثیر فوق العاده آن، انجام آن در یک جلسه، عدم عارضه و …. اشاره کرد. به عبارت دیگر :

  1. تاثیر فوق العاده آن در درمان ریزش مو یکی از مزیت های آن می باشد. با یک جلسه می توانید از ریزش مو های خود به صورت صد در صد جلوگیری کنید.
  2. پر پشت شدن و افزایش حجم ها از دیگر مزیت های آن می باشد. با کمک این روش ضخامت تار های مو بیشتر می شود که به پرپشت تر شدن مو ها کمک می کند.
  3. از دیگر مزیت های این روش می توان به براق شدن مو ها توجه کرد. در واقع با استفاده از این روش می توان به مو ها جلا داد و درخشندگی مو ها را افزایش داد.
  4. ترمیم و بازسازی مو های آسیب دیده یکی دیگر از مزیت های Ozone تراپی می باشد. در واقع از این روش می توان به احیا و ترمیم مو ها کمک کرد.
  5. افزایش خون رسانی و تحریک گردش خون در پوست سر از دیگر مزیت های این روش منحصر به فرد به حساب می آید. توجه کنید که افزایش خون رسانی در سر و گردش خون باعث تامین مواد معدنی مورد نیاز ساقه و ریشه مو می شود.

انجام این روش توسط برترین مرکز موجود در سطح کشور :

مجموعه کراتین مقدم، برترین مرکز در زمینه خدمات زیبایی مو می باشد. این مرکز جزء 5 مرکز برتر موجود در سطح کشور است که کلیه خدمات زیبایی مو مانند اوزون تراپی، بوتاکس مو و …. را به صورت تخصصی انجام می دهد. این مرکز توانسته رضایت همگان را جلب کند. توجه کنید که مجموعه کراتین مقدم از مواد کاملا اورجینال و اصل استفاده می کند. هزینه و یا دستمزد انجام خدمات را از مشتری ها دریافت نمی کند و تنها هزینه مواد مصرفی را از مشتری ها دریافت می کند. ناگفته نماند که مجموعه کراتین قدم کلیه خدمات زیبایی مو را با گارانتی انجام می دهد که توانسته سر و صدای زیادی را به پا کند.

خدمات زیبایی مو

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.