مجله آموزشی

بی ضرر ترین روش صافی مو

بی ضرر ترین روش صافی مو چیست؟

لازم به ذکر است بدانید کراتینه مو که خود یکی از بی ضرر ترین روش صافی مو است، مو را به صورت دائم ( 6 ماه) صاف و زیبا حفظ و نگهداری می کند. در هنگام کراتینه کردن مو از موادی استفاده می شود که فاقد مواد شیمیایی و سمی است و نه تنها به مو هیچگونه آسیبی وارد نمی کند بلکه بهبود آنها را تسریع می بخشد.

فهرست مطلب:

5/5 - (1 امتیاز)

بی ضرر ترین روش صافی مو بر اساس بررسی های انجام شده، روش کراتینه مو است که در خلال مراحلی صورت می گیرد. این روش یکی از پرکاربردترین تکنیک های صاف کردن موهای وز و مجعد است که اغلب در سالن های معتبر و با سابقه و به واسطه نیروی متخصص انجام می شود.

"بی

کراتینه مو به عنوان یکی از بی ضرر ترین روش صافی موف روشی است که در خلال آن پروتئین به مو تزریق می شود و موها را صاف و درخشان می کند. در این روش، نه تنها مو حالتی زیبا و فوق العاده را به دست می آورد بلکه ریشه و ساختار آن تقویت می شود.

لازم به ذکر است بدانید کراتینه مو که خود یکی از بی ضرر ترین روش صافی مو است، مو را به صورت دائم ( 6 ماه) صاف و زیبا حفظ و نگهداری می کند. در هنگام کراتینه کردن مو از موادی استفاده می شود که فاقد مواد شیمیایی و سمی است و نه تنها به مو هیچگونه آسیبی وارد نمی کند بلکه بهبود آنها را تسریع می بخشد.

کراتین مو

کراتین مو

یکی از بی ضرر ترین روش صافی مو، صافی با روش گلت نیست که در این روش از مواد بسیار قوی استفاده می شود. این مواد به گونه ای است که می توانند پیوندهای گوگردی مو را تخریب کنند و مو را صاف کنند. این کار نیز همچون کراتینه مو باید به واسطه فردی متخصص انجام شود.

صافی ژاپنی

صافی ژاپنی

از جمله بی ضرر ترین روش صافی مو نیست که در آن علاوه بر این اینکه حالت مو تغییر می کند، ساختار مو نیز دچار تغییراتی می شود. این روش یک روش نسبتا دائمی است و تنها زمانی که می تواند ریشه مو را صاف کند که مو در حال رشد باشد.

نکته قابل توجه این است که کراتینه مو به عنوان یکی از بی ضرر ترین روش صافی مو با سرعت و دقت زیاد، مو را صاف می کند. حال آنکه کیفیت و تاثیر آن تا حد زیادی به جنس و نحوه نگهداری شما از مو بستگی دارد.

نکته: با توجه به شناخت بی خطرترین روش برای صافی مو، میزان تاثیرگذاری و ماندگاری کراتینه کردن نسبت به سایر روش های مذکور به صورت فوق العاده می باشد. انجام این روش مستلزم دقت و ظرافت زیادی است از این رو، باید در سالن های مجهز و معتبر صورت بگیرد.

 

معرفی کراتینه مو به عنوان بی خطرترین روش برای صافی موها:

پیش از معرفی کراتینه مو به عنوان روشی دائمی و بی ضرر ترین روش صافی مو، لازم است بدانید این تکنیک بسیار کاربردی و موثر است و می تواند مو را برای مدت طولانی صاف و براق نماید. از مهمترین ویژگی های این روش این است که با تمامی مواد شیمیایی نظیر دکلره و صاف کننده های شیمیایی سازگار است.

در خلال بی خطرترین روش برای صافی موها یا به عبارتی همان کراتینه مو، تارهای مو به واسطه محلول فرمالدهید و کراتین آغشته شده و پوشش دهی می شود. این مواد در صاف کردن مو و براق و درخشان نمودن آنها تاثیر فوق العاده ای دارد.

کراتینه مو که به روش های مختلف ژاپنی و برزیلی و … انجام می شود باید توسط افرادی صورت بگیرد که در این زمینه متخصص و حرفه ای هستند. از برجسته ترین فواید این روش صافی مو که به عنوان بی خطرترین روش برای صافی موها شناخته شده، رطوبت رسانی عمیق مو است که اغلب توسط مواد شیمیایی مختلف صورت می گیرد.

کراتین مو

کراتین مو

بی ضرر ترین روش صافی مو که یکی از مهمترین و پرکاربردترین آنها کراتینه کردن است ابتدا در کشورهای اروپایی نمایان شد. سپس کشور ایران نیز به تقلید از این کشورها در فراگیری این تکنیک و انجام آن تمام تلاش خود را به کار بسته و نیروهای متبحری را در حیطه صاف کردن  کراتینه مو پرورش داده است.

علی الرغم اینکه کراتینه مو به عنوان بی ضرر ترین روش صافی مو شناخته شده، در خلال آن سطح مو با لایه ای از کراتین به همراه فرمالدهید پوشش داده می شود و این مواد با استفاده از اتو بر روی مو تثبیت می شود و حالت نهایی مو را حفظ می کند.

نکته: پس از انجام کراتینه مو، برای اثبات حالت آن توصیه می شود از برخی مواد نظیر شامپوهای فاقد سولفات و نمک استفاده شود. در پاره ای از اوقات افراد قادر به انجام کراتینه مو نیستند به همین سبب می توانند از روش های جایگزین آن همچون استفاده از کاندیشنرهای مخصوص کراتینه استفاده کنند.

فواید و مزایای کراتینه مو به عنوان بی ضرر ترین روش صافی مو:

کراتینه مو با اینکه روش و فرایندی شیمیایی است اما به عنوان بی ضرر ترین روش صافی مو شناخته می شود. نتیجه این روش به صورت متغیر است و این مسئله تا حد زیادی به مراکز و سالن های انجام دهنده کراتینه بستگی دارد.

چنانچه افراد به دنبال روش صافی مو بدون خطر هستند، کراتینه مو به عنوان روشی موثر و کارآمد است که علاوه بر تغییرات ظاهری و زیبایی مو، جنبه درمانی و تقویتی نیز دارد. برای کراتینه مو به عنوان بی ضرر ترین روش صافی مو مزایایی در نظر گرفته شده است که برجسته ترین آنها عبارتند از:

  • مناسب برای انواع مو (مجعد، فر، صاف، حالت دار، رنگ شده)
  • فاقد هرگونه آسیب به مو
  • حالت دهی و فرم دهی آسان
  • بهبود کیفیت بافت و ساختار مو
  • ماندگاری و تاثیرگذاری فوق العاده
  • فاقد عوارض جانبی
  • مناسب برای زنان و مردان
فواید کراتین مو

فواید کراتین مو

نکته: علی الرغم اینکه فرمالدهید که (یکی از مواد اصلی انجام کراتینه مو به عنوان بی ضرر ترین روش صافی مو است) نوعی ماده شیمیایی پرخطر برای مو می باشد می تواند گاها برای سلامتی مو و فرد خطراتی به همراه داشته باشد. لذا باید این کار در سالن هایی انجام شود که با سابقه هستند و از مواد با کیفیت برای کراتینه کردن استفاده می کنند.

بی ضرر ترین روش صافی مو که کراتینه مو است گاهی سبب بروز برخی واکنش های آلرژیک و حساسیت زا در افراد می شود. به همین سبب باید پیش از اقدام به این کار افراد از جزئیات مربوط به آن آگاه شوند و از بروز حساسیت و برخی آسیب ها جلوگیری کنند.

لازم به ذکر است بدانید روش های صافی مو بدون آسیب دیدن مو که مهمترین آنها کراتینه مو است باید توسط افراد متخصص و کارآزموده انجام شود. یکی از محبوب ترین و بهترین سالن ها انجام کراتینه مو در ایران، مجموعه کراتین مقدم است که دارای نیروی حرفه ای است و این فعالیت را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند.

نکات کراتین مو

نکات کراتین مو

 

بی ضرر ترین روش صافی مو و نکات مربوط به آن:

بی ضرر ترین روش صافی مو که کراتینه است انجام این روش و نتیجه آن به نوع و جنس مو بستگی دارد. پیش از انجام کراتینه باید با افراد متخصص مشورت هایی صورت بگیرد تا بتوانند بر دوام و ماندگاری صافی افزوده شود.

لازم به ذکر است بدانید روش های صافی مو بدون آسیب دیدن مو باید به واسطه موادی انجام شود که غیر شیمیایی نباشد. کیفیت مواد به کار رفته برای انجام کراتینه تا حد زیادی به برند این محصولات و سالن های انجام دهنده آن بستگی دارد.

کراتینه مو که رایج ترین روش صافی مو بدون خطر است پروتئین را به ساقه مو تزریق می کند و سبب احیای مو می شود. به طور کلی، این روش مشکلات و آسیب های مو را برطرف می کند و ساقه و ریشه مو را بازسازی و احیا می کند.

با توجه به اینکه مواد به کار رفته در روش های صافی مو بدون آسیب دیدن مو از برندهای مختلف در بازار موجود هستند. از این رو، پیش از انجام کراتینه باید به برند این محصولات توجه اساسی شود. مجموعه کراتین مقدم عمل کراتینه مو را با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد انجام می دهد که این کار سبب جذب مشتری می شود.

بی ضرر ترین روش صافی مو در صورتی می تواند فواید زیادی داشته باشد که با دقت و حوصله انجام شود. کراتینه مو می تواند با قابلیت اثر گذاری فوق العاده بر روی مو، حالت مو را تغییر دهد و آنها را از حالت وزی و فر بودن خارج نماید. کوتیکول های مو که حیات خود را از دست داده اند با استفاده از کراتینه مو به صورت مجدد احیا می شوند.

در نهایت…

چنانچه افراد به دنبال یافتن روش صافی مو بدون خطر هستند می توانند به تکنیک کراتینه مو که یک امر کاملا تخصصی است روی آورند. بعد از انجام کراتینه مو باید از مواد تثبیت کننده همچون ماسک ها و شامپوهای مخصوص کراتینه به منظور افزایش دوام و ماندگاری صافی و کراتینه استفاده شود.

کراتین مقدم

کراتین مقدم

بی ضرر ترین روش صافی مو که برجسته ترین آنها، کراتینه مو است در مجموعه کراتین مقدم به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. این مجموعه متشکل از نیروی مجرب و حرفه ای است که در زمینه تراپی کراتین به جایگاه بالایی دست یافته است.

مجموعه کراتین مقدم، اغلب روش صافی مو بدون خطر را با استفاده از مواد و محصولاتی انجام می دهند که خود آنها را بدون واسطه و در بالاترین درجه کیفیت تهیه می کند. یکی از مهمترین دلایل محبوبیت مجموعه کراتین مقدم به عنوان انجام دهنده روش صافی مو بدون خطر، این است که این روش را به صورت رایگان و با کیفیت عالی در مناسب ترین قیمت انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.