مجله آموزشی

احیا مو های آسیب دیده توسط برترین مرکز

روش های مختلف و متعددی برای احیا مو های آسیب دیده وجود دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند.

فهرست مطلب:

5/5 - (1 امتیاز)

احیا مو های آسیب دیده به روش های مختلف :

احیا مو های آسیب دیده یکی از فعالیت هایی می باشد که به زیبایی بیشتر مو ها و رفع مشکلات آن کمک می کند. روش های زیبایی متعدد و مختلفی وجود دارد که مو ها را تحت شعاع قرار می دهد. از فعالیت های مورد نیاز جهت زیبایی مو ها می توان به کراتینه کردن مو ها، صافی دائمی مو ها، بوتاکس مو، آرگان تراپی و ….. اشاره کرد که انجام هر کدام از آن ها به تخصص نیاز دارد. مراکز مختلفی در سطح کشور راه اندازی شده اند که به انجام خدمات زیبایی مو و ترمیم آن اقدام کرده اند. در این مقاله قصد داریم به بیان چند روش جهت احیا مو های آسیب دیده بپردازیم و همچنین بهترین مرکز ارائه خدمات زیبایی مو را معرفی کنیم و ویژگی های آن را بیان کنیم.

احیا مو های آسیب دیده به روش های مختلف

احیا مو های آسیب دیده به روش های مختلف

روش های مختلف جهت احیا مو های آسیب دیده :

همان طور که گفته شد روش های مختلف و متعددی برای احیا مو های آسیب دیده وجود دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. در اینجا قصد داریم به بیان برخی از این روش ها بپردازیم.

  1. کراتینه کردن مو : یکی از روش های زیبایی مو که به احیا مو های آسیب دیده و یا ترمیم آن ها کمک می کند، کراتینه کردن مو ها می باشد. مو های به دلیل های مختلف می توانند آسیب ببینند. مهم ترین عامل اصلی در آسیب دیدن به مو ها از بین رفتن کراتین مو می باشد. در حقیقت کراتین مو یکی از پروتئین های موجود در ساقه مو است که به نرمی و لطافت مو ها کمک می کند. با از بین رفتن این نوع پروتئین، مو ها شکننده و وز می شوند. در این روش کراتین مورد نیاز مو تامین می شود و مو ها نرم و لخت می شوند. کراتینه کردن مو ها می تواند باعث تغییر رنگ مو ها شود.

احیا مو های آسیب دیده

  1. بوتاکس مو : یکی دیگر از روش های زیبایی مو که به احیا مو های آسیب دیده کمک می کند، بوتاکس مو می باشد. این روش یکی از روش های عمقی ترمیم مو های آسیب دیده به حساب می آید. بوتاکس مو مانند بوتاکس صورت انجام می گیرد و اما دارای سم بوتولینوم نمی باشد. در این روش از فیلر های مخصوص و منحصر به فرد مانند فیلر کراتین استفاده می شود و به فیبر مو ها وارد می شود. با وارد شدن این فیلر ها تار های شکسته و خراب مو ها ترمیم می شوند. در اصطلاح می توان گفت پر می شوند. این روش علاوه بر احیا مو های آسیب دیده به پر پشت تر شدن مو ها نیز کمک می کند.
  2. آرگان تراپی مو ها : از دیگر روش های زیبایی مو ها و یا درمان مو های آسیب دیده می توان به آرگان تراپی مو ها اشاره کرد. این روش یکی از روش های موثر در احیا مو های آسیب دیده و ترمیم آن ها به حساب می آید. که توانسته رضایت همگان را جلب کند. به عبارت دیگر این روش عوامل در درمان مو های آسیب دیده به خوش حالت شدن آن ها، براق شدن مو ها و …. کمک می کند. در این روش از روغن آرگان اصل و اورجینال استفاده می شود. لازم به ذکر است که بعد آغشته کردن مو ها به این نوع روغن باید از وسایل حرارتی منحصر به فرد استفاده شود تا روغن به خورد مو ها برود. توجه کنید که انجام این روش به تخصص نیاز دارد.
  3. پروتئین تراپی مو ها : پروتئین تراپی یکی دیگر از روش های زیبایی مو می باشد که به درمان مشکلات مو و رفع آن ها کمک می کند. همان طور که می دانید با از بین رفتن پروتئین های موجود در ساقه، مو آسیب می بیند که می توان به خشکی مو، وز شدن مو و ….. اشاره کرد. در این روش پروتئین های مورد نیاز ساق مو که به شادابی و رطوبت مو ها کمک می کند، تامین می شود. یکی از پروتئین های اصلی و ضروری مو، کراتین می باشد که با استفاده از این روش، تامین می شود.
  4. پلکس تراپی مو ها : یکی دیگر از روش های منحصر به فرد که به احیا مو های آسیب دیده کمک می کند، پلکس می باشد. این روش قادر به ترمیم پیوند های دی سولفید مو های آسیب دیده می باشد. به عبارت دیگر در این روش پیوند موجود در مو های آسیب دیده که به دلایل مختلف دچار مشکل شده اند را ترمیم می کند. که نتیجه آن احیا مو های آسیب دیده خواهد بود. توجه کنید که این روش برای افرادی که مدام در حال رنگ کردن مو های خود هستند، مناسب نمی باشد.
روش های مختلف جهت احیا مو های آسیب دیده

روش های مختلف جهت احیا مو های آسیب دیده

باید ها و نباید های احیا مو های آسیب دیده :

قبل از این که برای احیا مو های آسیب دیده خود اقدام کنید. باید موارد مختلفی را مد نظر قرار دهید و همچنین بعد از ترمیم مو های آسیب باید دستورالعمل های مختلفی را اجرا کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

باید ها و نباید های احیا مو های آسیب دیده

باید ها و نباید های احیا مو های آسیب دیده

قبل از ترمیم مو های آسیب دیده :

قبل از این که برای ترمیم مو های آُسیب دیده و یا احیا آن ها اقدام کنید باید نکته های مختلفی را مد نظر قرار دهید. قبل از هر چیز بهتر است یک مرکز معتبر و با کیفیت را انتخاب کنید. مرکزی را انتخاب کنید که رضایت همگان را جلب کرده است و از مواد اصل و اورجینال استفاده می کند. بعد از این که مرکز معتبر را انتخاب کردید. برای احیا مو های آسیب دیده خود از پرسنل مجموعه مورد نظر، مشورت بگیرید. با پرسنل مجموعه در مورد نوع مو ها، مشکل آن ها، سلیقه خودتان، نیاز خودتان، بهترین روش و …. مشورت کنید. بعد از مشورت می توانید بهترین روش متناسب با نوع و نیاز مو ها را انتخاب کنید.

در بسیاری از موارد ممکن است مجموعه مورد نظر دستورالعمل های مختلف قبل از ترمیم مو های آُیب دیده را به شما ارائه دهد. لازم به می باشد، در صورتی که نسبت به ماده ای آلرژی و یا حساسیت دارید. حتما پرسنل مجموعه را در جریان بگذارید.

ترمیم مو های آسیب دیده

بعد از ترمیم مو های آسیب دیده

بعد از ترمیم مو های آسیب دیده

بعد از ترمیم مو های آسیب دیده :

بعد از این که برای ترمیم مو های آسیب دیده اقدام کردید و بهتری روش درمانی را انتخاب کردید، باید دستورالعمل های بعد از انجام احیا مو های آسیب دیده را به صورت دقیق اجرا کنید. توجه کنید که دستورالعمل های هر روش با یک دیگر متفاوت می باشند. به عنوان مثال در یکی از روش های زیبایی مو باید از ماسک مو استفاده کنید، اما در یکی دیگر از روش ها احتیاجی به ماسک مو نمی باشد. در برخی از روش ها باید سعی کنید تا مو های شما به مدت 72 ساعت با آب تماس نداشته باشد. برای اطلاع از دستورالعمل های بعد از ترمیم مو های آسیب دیده و یا احیا آن ها بهتر است از پرسنل مجموعه سوال کنید. اما به طور کلی می توان گفت بعد از احیا مو های آسیب دیده از شامپو های فاقد سولفات و یا فری سولفات استفاده کنید. بعد از گذشت 72 ساعت می توانید برای رنگ کردن مو های خود اقدام کنید.

احیا مو های آسیب دیده توسط برترین مرکز

احیا مو های آسیب دیده توسط برترین مرکز

احیا مو های آسیب دیده توسط برترین مرکز :

همان طور که گفته شد مرکز های مختلف و متعددی در سطح کشور راه اندازی شده اند که به احیا و ترمیم مو های آُیب دیده اقدام کرده اند. اولین و مهم ترین نکته قبل از ترمیم مو های آُسیب دیده، انتخاب مرکز و یا مجموعه ای با سابقه و با کیفیت می باشد. در اینجا قصد داریم بهترین مرکز احیا مو های آسیب دیده را معرفی کنیم تا شما با خیال راحت بتوانید از آن استفاده کنید. مجموعه کراتین مقدم یکی از برترین مراکز ترمیم مو های آسیب دیده می باشد که توانسته رضایت همه را جلب کند. این مرکز جزء 5 مرکز برتر موجود در کشور می باشد. این مرکز کلیه خدمات زیبایی مربوط به مو را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد. این مرکز ویژگی های زیادی دارد که در ادامه به بیان آن ها پرداخته ایم.

ترمیم مو های آسیب دیده

کراتین مقدم

کراتین مقدم

مجموعه کراتین مقدم و ویژگی های آن :

مجموعه کراتین مقدم ویژگی های متنوع و منحصر به فردی دارد که توانسته رضایت همگان را جلب کند. که می توان به نوع مواد مصرفی، کیفیت عملکرد، محیط بی نظیر آن، انجام رایگان کلیه خدمات زیبایی مو و …. اشاره کرد. به عبارت دیگر :

  1. انجام رایگان کلیه خدمات زیبایی مو : مجموعه نامبرده تمام خدمات زیبایی مو را به صورت رایگان انجام می دهد و برای انجام آن ها هزینه دستمزد را دریافت نمی کند. در حقیقت خدمات زیبایی مو را به صورت رایگان انجام می دهد و تنها هزینه مواد مصرفی را دریافت می کند.
  2. اصل بودن مواد مصرفی : یکی دیگر از ویژگی های این مرکز، اصل بودن مواد مصرفی می باشد. همان طور که می دانید کیفیت مواد مصرفی در نتیجه کار تاثیر مستقیم دارد. مجموعه کراتین مقدم مواد مصرفی را به صورت مستقیم از کشور های مبدا وارد می کند، در نتیجه مواد مصرفی کاملا اصل و با کیفیت می باشند. توجه کنید که قیمت مواد استفاده شده نسبت به مراکز دیگر مناسب تر خواهد بود زیرا به صورت مستقیم از کشور مبدا وارد می کنند.

ترمیم مو های آسیب دیده

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.