مجله آموزشی

چه کنیم تا بعد از کراتین ریزش مو نگیریم ؟

عوامل مختلفی در ریزش مو موثر می باشند که می توان به عوامل ارثی، بارداری، مشکلات جسمی، مصرف بی رویه ویتامین آ، کمبود پروتئین و …. اشاره کرد. توجه کنید که برخی از افراد بر این باور می باشند که کراتین مو می تواند دلیل بروز انواع ریزش مو مانند طاسی مو، ریزش سکه ای مو و …. باشد.

فهرست مطلب:

امتیاز به این مقاله

ریزش مو و درمان آن :

ریزش مو و درمان آن یکی از تیتر هایی می باشد که امروزه خیلی زیاد شنیده می شود. در حقیقت بسیاری از مراکز درمانی از این عبارت برای تبلیغ کار خود استفاده می کنند. توجه کنید که ریزش مو انواع مختلف و متنوعی دارد که در ابتدا برای درمان آن ها باید علت آن را شناسایی کرد. و سپس برای درمان آن اقدام کرد. روش درمان طاسی، کم شدن مو ها، ریزش سکه ای، ریزش یکنواخت مو ها و ….. با یک دیگر متفاوت می باشد. در اینجا قصد داریم به معرفی روش های درمانی ریزش مو، معرفی مجموعه کراتین مقدم و …. بپردازیم.

آموزش کراتینه مو

ریزش مو

دلایل موثر در ریزش مو :

همان طور که گفته شد عوامل مختلفی در ریزش مو موثر می باشند. که می توان به عوامل ارثی، بارداری، مشکلات جسمی، مصرف بی رویه ویتامین آ، کمبود پروتئین و …. اشاره کرد. توجه کنید که برخی از افراد بر این باور می باشند که کراتین مو می تواند دلیل بروز انواع ریزش مو مانند طاسی مو، ریزش سکه ای مو و …. باشد. در این بار باید گفت ممکن است کراتین باعث ریزش مو شود اما اگر برای انجام کراتین از یک مرکز معتبر و با کیفیت کمک بگیرید نه تنها کراتین کردن آن باعث ریزش مو نمی شود بلکه ریزش مو را نیز درمان خواهد کرد.

 • آسیب های جسمی :

 • یکی از عوامل موثر در بروز ریزش مو، آسیب های جسمی می باشد. در حقیقت برخی از مشکلاتی که برای بدن و جسم ایجاد می شود ممکن است باعث صدمه به چرخه رشد مو شود و ریزش مو را در پی داشته باشد. چرخه مو شامل سه مرحله رشد، خواب و ریزش می باشد که در انواع ریزش های مو مانند طاسی، ریزش یکنواخت مو و ….. ، اغلب دو مرحله اول دچار اختلال می شوند.
 • بارداری و تاثیرات آن :

 • از دیگر عواملی که سبب ریزش مو می شود، بارداری می باشد. علت ریزش مو در دوران بارداری، تغییر هورمون های بدن می باشد. لازم به ذکر می باشد که این مشکل اغلب در بعد از زایمان نیز بروز می کند. برای درمان و پیشگیری آن بهتر است در دوران بارداری تغذیه مناسب و سالم داشته باشید.
بارداری

دوران-بارداری

 • مصرف بیش از حد ویتامین آ :

 • مصرف بیش از حد ویتامین آ یکی دیگر از دلایل بروز ریزش مو می باشد.
 • بیماری لوپوس :

 • یکی از بیماری هایی که باعث بروز انواع ریزش مو مانند طاسی، ریزش سکه ای مو و …. می شود، لوپوس می باشد. این بیماری نوعی بیماری خود ایمنی به حساب می آید که بدن انسان به سلول های سالم بدن حمله می کند و آن ها را تحت شعاع قرار می دهد. این بیماری در مرحله اول سلول های سالم مو و پوست را تحت شعاع قرار می دهد.
لوپوس

لوپوس

 • فقر آهن و کم خونی :

 • کم خونی دلایل مختلفی دارد که یکی از آن ها، فقر آهن می باشد. کم خونی ناشی از فقر آهن یکی دیگر از دلایل بروز این بیماری خواهد بود. هموگلوبین یکی از عناصر اصلی در اکسیژن رسانی و خون رسانی به پوست و مو می باشد. در صورتی که بدن با فقر آهن و کم خونی مواجه باشد خون رسانی و اکسیژن رسانی به خوبی انجام نمی شود و فرد دچار ریزش مو خواهد شد.
 • کم کاری تیروئید :

 • از دیگر دلایل بروز این نوع بیماری، کم کاری تیروئید می باشد. این غده بسیار کوچک که در گردن انسان وجود دارد، اهمیت زیادی در سلامت فرد دارد. این غده ماده ای تحت عنوان تی اچ تولید می کند که در حفظ سلامت فرد اهمیت ویژه ای دارد، در صورتی که تیروئید فرد کم کار باشد این ماده کمتر تولید می شود که ریزش مو را به دنبال خواهد داشت.
کم کاری تیروئید

کم کاری تیروئید

کراتین مو و ریزش مو :

همان طور که گفته شد عده ای بر این باور می باشند که کراتینه کردن مو باعث ریزش مو می شود. در اینجا قصد داریم به این موضوع بپردازیم و آن را بررسی کنیم. کراتین مو به عملی گفته می شود که به زیباسازی مو و احیا آن کمک می کند. در حقیقت در این روش به کمک مواد منحصر به فرد و وسایل مخصوص مو ها را صاف، براق و احیا می کنند که این روش به زیبایی مو و همچنین شادابی چهره افراد کمک می کند. اگر کراتین مو به درستی انجام نشود و مواد مصرفی کیفیت بالایی نداشته باشند ممکن است باعث بروز ریزش مو شود. در نتیجه قبل از انجام کراتین مو بهتر است از مراکز معتبر و با کیفیت کمک بگیرید.

روش های درمان ریزش مو :

روش های مختلفی برای درمان ریزش مو وجود دارد که انتخاب آن ها به موارد مختلفی چون نوع ریزش مو، علت آن، شدت آن و …. بستگی دارد. مزوتراپی، درمان دارویی، کاشت مو به طریق FUT، کاشت مو به طریق FIT، لیزر تراپی، پی آر پی، و …. اشاره کرد که هر کدام مزیت ها و معایب منحصر به فردی دارند.

معرفی مرکز معتبر جهت کراتین مو بدون ابتلا به ریزش مو :

مراکز و یا سالن های زیبایی مختلفی راه اندازی شده اند که به کراتین و تراپی کراتین مشغول می باشند. برای جلوگیری از بروز خطرات و مشکلات احتمالی مانند ریزش مو، بهتر است مرکز معتبر و با کیفیت را انتخاب کنید تا از نتیجه کار مطمئن باشید. مجموعه کراتین مقدم یکی از مراکز معتبر و با کیفیت است که به دلیل عملکرد بی نظیری که دارد توانسته رضایت همگان را جلب کند. این مرکز تمام فعالیت های مورد نیاز جهت کراتین و تراپی کراتین را به صورت فوق تخصصی انجام می دهد. با استفاده از این مرکز نگران ریزش مو نباشید و بدون هیچ گونه عوارض می توانید از نتیجه کار لذت ببرید.

ویژگی های مجموعه کراتین مقدم و یا مزیت های این مجموعه :

در اینجا قصد داریم به بیان ویژگی ها و یا مزیت های این مجموعه بپردازیم که سبب تمایز آن از دیگر مراکز کراتین شده است. از ویژگی های مجموعه کراتین مقدم می توان به سابقه درخشان این مرکز، قیمت بسیار مناسب آن، کیفیت مواد مصرفی، پرسنل فوق تخصصی موجود در این مرکز، رعایت بهداشت فردی و عمومی، ایجاد فضایی کاملا امن، انجام خدمات متنوع و …… اشاره کرد.

کراتین مقدم

کراتین مقدم

به عبارت دیگر :

1_ از دیگر ویژگی های این مجموعه بی نظیر، انجام خدمات به صورت رایگان می باشد. به عبارت دیگر مجموعه نامبرده خدمات مورد نیاز را بدون دریافت دستمزد انجام می دهد و تنها هزینه مواد استفاده شده را از مشتری دریافت می کند.

2_یکی از ویژگی های این مرکز که سبب جلب رضایت همگان شده است، اورجینال بودن مواد مصرفی می باشد. مواد استفاده شده در این مرکز کاملا اورجینال بوده که خود ویژگی ها و یا مزیت های زیادی را به دنبال دارد. استفاده از مواد اورجینال باعث شده است تا مشتریان رضایت کامل داشته باشند و با مشکلات مختلف مانند ریزش مو مواجه نشوند.

3_لازم به ذکر می باشد که مواد اورجینال مصرفی توسط خود مجموعه و بدون واسطه وارد می شود، در نتیجه قیمت آن ها بسیار ارزان تر خواهد بود.

4_پرسنل موجود در این مجموعه به صورت فوق تخصصی و متناسب با سلیقه و نیز مشتری به انجام بهترین خدمات درمانی مو می پردازند.

مرکز کراتین مقدم

مرکز کراتین مقدم

از دیگر ویژگی های مجموعه کراتین مقدم

5_ناگفته نماند که مجموعه نامبرده بر خلاف سایر مراکز، فعالیت های خود را به صورت تضمین شده و یا به عبارت دیگر با گارانتی انجام می دهد. تمام خدمات این مجموعه شامل گارانتی می باشد.

6_از خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به کراتین صافی، کراتین احیا، پروتئین تراپی، بوتاکس مو، آرگان تراپی و …. اشاره کرد. که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. به عنوان مثال برای احیا مو های آسیب دیده و همچنین صاف شدن آن ها می توان از کراتین صافی استفاده کرد

7_و همچنین از پرتئین تراپی می توان برای مو هایی که استفاده کرد که سالم می باشند اما دچار خشکی و زبری هستنند. ناگفته نماند که برخی از خدمات بیان شده در درمان انواع ریزش مو مانند طاسی، ریزش سکه ای مو و …. موثر می باشند.

8_یکی از ویژگی های مجموعه کراتین مقدم سابقه طولانی مدت آن می باشد. در حقیقت این مجموعه از سال 1396 به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است. و تقریبا 5 سال است که در زمینه خدمات درمانی مو تخصص بی نظیری دارد. این مرکز به دلیل کیفیت عملکرد بی نظیر و قیمت بسیار مناسب توانسته جایگاه خود را در بین 5 سالن برتر ایران، حفظ کند.

رزرو وقت

رزرو وقت

رزرو نوبت و تعیین وقت قبلی :

اگر قصد دارید برای انجام خدمات زیبایی و درمانی مو از مجموعه کراتین مقدم استفاده کنید. باید برای رزرو نوبت اقدام کنید.

برای تعیین وقت قبلی می توانید با تلفن های 66909106 و 09128383253 تماس حاصل فرمایید. و در سپس در زمان تعیین شده به آدرس تهران، ستارخان، نرسیده به میدان توحید، کوثر سوم، پلاک 9 طبقه 5 مراجعه کنید و از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

تمام خدمات انجام شده در این مرکز با گارانتی انجام می شود. نتیجه در صورت بروز هر گونه مشکل مانند ریزش مو و …. می توانید به مجموعه اطلاع دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.