مجله آموزشی

صافی دائمی مو به صورت رایگان

صافی دائمی مو ها مزیت های مختلفی را به همراه دارد که می توان به زیبا تر شدن چهره اشاره کرد.

فهرست مطلب:

امتیاز به این مقاله

صافی دائمی مو و مزیت های آن :

صافی دائمی مو یکی از فعالیت هایی می باشد که امروزه توانسته رضایت همگان را جلب کند. این نوع فعالیت یکی از فعالیت های زیبایی مو است که به صاف کردن مو ها و احیا مو ها کمک می کند. این فعالیت به روش های مختلف انجام می شود که مهم ترین المان در آن، رعایت اصل های لازم می باشد. این فعالیت مزیت های مختلفی دارد که می توان به زیبا تر شدن افراد و ….. اشاره کرد. در اینجا قصد داریم به بیان مزیت های این روش، عوارض این روش، نحوه انجام این کار، معرفی مرکز معتبر و …. بپردازیم. در ادامه نیز به بررسی برخی از سوال های ایجاد شده پیرامون این موضوع پرداخته ایم.

صافی دائمی مو و مزیت های آن

صافی دائمی مو و مزیت های آن

صافی دائمی مو، برای همیشه باقی می ماند ؟

صافی دائمی مو شبیه به کراتینه کردن مو می باشد که توانسته سر و صدای زیادی به پا کند. ممکن است سوال های مختلفی پیرامون این موضوع ایجاد شود که یکی از آن ها این است که صاف کردن دائمی مو ها برای همیشه باقی می ماند یا خیر ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت، مدت زمان ماندگاری این روش نسبت به سایر روش ها طولانی تر خواهد بود. اما لازم به ذکر می باشد که ماندگاری آن مادام العمر نیست. توجه کنید که میزان ماندگاری این روش به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به نوع انجام این روش، کیفیت مواد مصرفی، انجام دستورالعمل های مراقبتی بعد از آن و ….. اشاره کرد. به طور کلی صاف کردن دائمی مو ها مادام العمر نیست اما افزایش ماندگاری آن به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت.

صافی دائمی مو

صافی دائمی مو، برای همیشه باقی می ماند

صافی دائمی مو، برای همیشه باقی می ماند

صاف کردن مو ها به صورت دائمی چگونه انجام می شود ؟

یکی دیگر از سوال های ایجاد شده پیرامون این موضوع، چگونگی انجام آن می باشد ؟ برای برخی از افراد این سوال ایجاد شده است که صاف کردن دائمی مو ها چگونه ایجاد می شود که برای پاسخ به این سوال بهتر است نحوه انجام کار را توضیح داد. در این روش ابتدا نوع مو را شناسایی می کنند و متناسب با آن و نیاز مو، مواد مورد نیاز را انتخاب می کنند. مو ها را به مواد مورد نیاز آغشته می کنند. بعد از گذشت مدت زمان مورد نیاز، مواد موجود روی مو ها توسط دستگاه های حرارتی به خورد مو می روند. بعد از این که مواد به خورد مو رفتند و مواد مغذی مو تامین شد به انجام سایر فعالیت ها، پرداخته می شود. در این روش از دستگاه های حرارتی قوی تر با بهترین تکنولوژی روز دنیا استفاده می شود.

صافی مو ها به صورت دائمی

صافی مو ها به صورت دائمی

صافی دائمی مو چه نوع عوارضی دارد ؟

دیگر سوال های ایجاد شده پیرامون صاف کردن دائمی مو ها، صافی دائمی مو چه نوع عوارضی دارد؟ می باشد. برای این که به این سوال پاسخ دهیم بهتر است نتیجه دو نمونه کار را باهم مقایسه کنیم. در نمونه اول از مواد مصرفی بی کیفیت و فیک استفاده شده است اما در نمونه دوم از مواد مصرفی کاملا اصل و اورجینال استفاده شده است. در نمونه اول صاف کردن مو ها به صورت اصولی انجام نشده و کار تخصصی نبوده است. در نمونه دوم کار به صورت تخصصی و با رعایت استاندارد های لازم انجام شده است. نتیجه کار نمونه دوم نسبت به نتیجه کار نمونه اول، بی نظیر است و بدون هیچ گونه عوارضی می باشد.

 پس به طور کلی می توان نتیجه گرفت که اگر کار به صورت اصولی و به صورت تخصصی انجام شود با کوچک ترین عارضه ای همراه نخواهد بود. اگر قصد دارید برای صاف کردن مو های خود اقدام کنید قبل از هر چیز مرکز معتبر و فوق تخصصی را انتخاب کنید.

صاف کردن مو ها

مزیت های صاف کردن دائمی مو ها :

صافی دائمی مو ها مزیت های مختلفی را به همراه دارد. از مزیت های این روش می توان به زیبا تر شدن چهره، جذابیت بیشتر چهره، شادابی چهره، کاهش میزان استفاده از سشوار و اتو مو، حالت مو ها و ….. اشاره کرد. توجه کنید که مزیت های دیگر این روش احیا مو ها، رفع مشکلات مو ها، برطرف کردن نیاز مو، تقویت ریشه مو و …. می باشد.

کراتین صافی

کراتین صافی

چه کسانی می توانند برای صاف کردن دائمی مو های خود اقدام کنند ؟

ممکن است برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه کسانی می توانند برای انجام این روش اقدام کنند ؟ که در ادامه به بیان آن پرداخته ایم.

 1. افرادی که دارای مو هایی با تار های ضخیم می باشند بهترین گزینه جهت انجام این روش به حساب می آیند. در حقیقت افرادی که دارای مو هایی با تار های ضخیم هستند بهترین نتیجه را از این کار دریافت می کنند و کمترین آسیب به مو های آن ها وارد می شود.
 2. دیگر افرادی که می توانند برای انجام این روش اقدام کنند، افرادی می باشند که بیماری خاصی ندارند. به عنوان مثال افرادی که به بیماری های تنفسی و همچنین آلرژی و حساسیت مبتلا می باشند نمی توانند برای انجام این روش اقدام کنند. زیرا ممکن است این روش باعث تشدید بیماری آن ها و علائم آن شود. در چنین مواردی بهتر است با شخص کراتین کار مشورت کنید.
 3. افراد باردار بهتر است بعد از دوره بارداری برای انجام این کار اقدام کنند. در حقیقت ممکن است مواد شیمیایی ای که در این روش مورد استفاده قرار می گیرد برای جنین ضرر داشته باشد.
 4. افرادی که به تازگی به انجام خدمات زیبایی مو مانند بوتاکس مو، آرگان تراپی و ….. پرداخته اند نمی توانند برای انجام این روش اقدام کنند.

باید ها و نباید های صافی دائمی مو :

در اینجا قصد داریم به بیان نکته ها و یا دستورالعمل های لازم درباره صاف کردن دائمی مو ها بپردازیم. به عنوان مثال :

 1. اگر علاوه بر صاف کردن مو های خود قصد دارید، مو های خود را رنگ کنید بهتر است ابتدا برای صاف کردن آن ها اقدام کنید. در حقیقت صاف کردن دائمی مو ها و یا کراتینه کردن آن ها باعث تغییر رنگ آن ها می شود، به همین دلیل رنگ کردن مو ها را به بعد از صاف کردن آن ها موکول کنید.
 2. اگر به آلرژی و یا حساسیت مبتلا می باشید بهتر است قبل از انجام این روش با کارشناس مربوطه مشورت کنید و کارشناس را در جریان موضوع قرار دهید.
 3. تا 72 ساعت بعد از انجام این روش سعی کنید حمام، استخر و …. نروید.
 4. تا حداقل یک هفته بعد از انجام این روش، به آرگان تراپی، بوتاکس و سایر خدمات زیبایی مو اقدام نکنید.
 5. به دستورالعمل های بعد از صاف کردن مو دقت کنید و مطابق با دستور های دریافت شده توسط کارشناس مربوطه عمل کنید.
 6. برای مراقبت از مو های کراتینه شده بهتر است از مواد مصرفی اورجینال و اصل استفاده کنید که با نوع مو های شما هماهنگ باشد.

صاف کردن مو ها

معرفی مرکز معتبر جهت صاف کردن مو ها به صورت دائمی :

همان طور که گفته شد اولین و مهم ترین قدم برای صاف کردن دائمی مو ها، انتخاب مرکز معتبر می باشد. مجموعه کراتین مقدم یکی از معتبر ترین و با کیفیت ترین مراکز می باشد . این مرکز معتبر و با کیفیت به دلیل عملکرد بی نظیری که دارد توانسته جزء 5 مرکز برتر کشور قرار گیرد. مجموعه کراتین مقدم توانسته در کلیه خدمات زیبایی مو حرف اول را بزند و رضایت همگان را جلب کند. اگر قصد دارید به کراتینه کردن مو های خود، صاف کردن دائمی آن ها، بوتاکس مو، آرگان تراپی و ….. اقدام کنید، مجموعه کراتین مقدم بهترین گزینه خواهد بود.

کراتین مقدم

کراتین مقدم

چرا مجموعه کراتین مقدم جزء 5 مرکز برتر قرار گرفته است؟

دلایل مختلفی وجود دارد که سبب شده است این مجموعه جزء مراکز برتر زیبایی مو قرار گیرد که در ادامه آن ها را بیان کرده ایم.

 1. فوق تخصصی بودن این مرکز، یکی از دلایل آن می باشد. به عبارت دیگر مرکز نامبرده توانسته پرسنل فوق تخصصی را در کنار یک دیگر جمع کند و نیاز مشتریان را برطرف کند. فوق تخصصی بودن پرسنل این مجموعه توانسته رضایت همگان را به دنبال داشته باشد.
 2. وجود لاین های فوق تخصص به صورت مجزا یکی دیگر از دلایل آن می باشد. مجموعه نامبرده از لاین های فوق تخصصی زیبایی مو تشکیل شده است که به صورت مجزا به فعالیت خود می پردازند.
 3. یکی دیگر از دلایل این مرکز بی نظیر، انجام خدمات با ضمانت می باشد. به عبارت دیگر تمام خدمات زیبایی مو در این مرکز با ضمانت انجام می شوند. در صورتی که افراد با عوارض مختلف رو به رو شدند و یا از نتیجه کار ناراضی بودند می توانند به مرکز مراجعه کنند.
 4. انجام کلیه خدمات زیبایی مو به صورت رایگان از دیگر دلایل این می باشد که مجموعه کراتین مقدم جزء 5 مرکز برتر قرار گرفته است.

چگونگی رزرو نوبت :

برای کلیه خدمات زیبایی مو مانند صافی دائمی مو، بوتاکس مو و ….. توسط این مرکز می توانید با شماره های 22630342 و 09128383253 تماس حاصل فرمایند. این مجموعه بی نظیر در تهران، تهران، خیابان فرشته، مجتمع تجارای اداری داریوش، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۳ واقع شده است. برای عدم اتلاف وقت می توانید برای تعیین نوبت به صورت غیر حضوری اقدام کنید.

صاف کردن مو ها

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.