مجله آموزشی

آموزش کراتین مو مردانه + مزایا و عوارض

کراتین مو مردانه یکی از تکنیک های حرفه ای برای صاف و براق کردن موهای مردان است که این اقدام در خلال مراحلی صورت می گیرد.

فهرست مطلب:

امتیاز به این مقاله

آموزش کراتین مو مردانه + مزایا و عوارض:

 کراتین مو مردانه یکی از تکنیک های حرفه ای برای صاف و براق کردن موهای مردان است که این اقدام در خلال مراحلی صورت می گیرد. در هنگام اجرای کراتینه، کوتیکول مو درمان و ترمیم می شود و مو برای مدتی صاف و براق باقی می ماند.

لازم است بدانید کراتین مو مردانه برای انواع مو مناسب است و این کار باید در سالن های مجهز و با سابقه انجام شود. کراتینه مو سبب می شود زبری و خشکی مو به سرعت بهبود یابد و موی سر نه تنها نرم و صاف شود بلکه ساختار آن نیز تقویت شود.

کراتین مو مردانه که هیچ تفاوتی با کراتین موی زنانه ندارد. در هر دو برای احیا و بازسازی مو از محلول مناسب استفاده می شود. نکته قابل توجه این است که آقایان زیبا طلب چنانچه به زیبایی و سلامت موهای خود اهمیت می دهند می توانند از این تکنیک برای بازسازی و صافی مو استفاده کنند.

آموزش کراتین مو مردانه

آموزش کراتین مو مردانه

کراتین مو مردانه که اغلب برای درمان و بهبود موهای وز و فر مردان کارایی زیادی دارد، مورد مقبولیت و محبوبیت همگان واقع شده است. این کار با استفاده از مواد و محصولات مختلف در برندهای متعدد صورت می گیرد. چنانچه مردان برای کراتینه از محصولات فاقد کیفیت و نامرغوب استفاده کنند، آثار نامطلوب و مخربی را بر روی موهای خود برجای می گذارند.

به طور کلی، بهترین کراتینه مو مردانه زمانی امکان پذیر است که برای این کار از تکنیک ها و برندهای معتبر محصولات کراتینه استفاده شود. از این رو، بهترین کراتینه مو مردانه عبارتند از:

 • کراتین بیو گلد
 • کراتین برزیلی

نکته: کراتین مو مردانه همچون کراتینه مو زنانه، مستلزم دقت و ظرافت زیادی است. به همین سبب این اقدام باید تحت نظر افراد متخصص و مجرب انجام بگیرد. توصیه می شود برای کراتینه به سالن های زیبایی مجهز و با سابقه مراجعه شود.

 

کراتین مو مردانه

کراتین مو مردانه

 

 

مراحل آموزش کراتینه مو مردانه در خانه:

 گاهی اوقات مردان علاقه وافری به موی بلند و لخت دارند و این تنها به واسطه کراتین مو مردانه امکان پذیر خواهد بود. این تکنیک برای هرچه بهتر شدن استایل و ظاهر موی مردان کارایی زیادی دارد. برای انجام کراتینه مردانه باید از مواد مرغوب و با کیفیت استفاده شود تا بر میزان دوام و ماندگاری آنها افزوده شود.

گاهی اوقات مردان عمل کراتینه مو را در خانه انجام می دهند. که این اقدام مستلزم آموزش کراتین مو مردانه در خانه به صورت صحیح و اصولی می باشد. مراحل آموزش کراتینه مو مردانه در خانه به شرح ذیل می باشد:

 • ابتدا مو را با شامپو بشویید.
 • سپس موها را 80 درصد خشک کنید.
 • سپس با مقداری روغن محافظ، پیشانی و گوش را چرب کنید.
 • بسته کراتین را داخل کاسه ریخته و آنها را با قلم موی مناسب به هم بزنید.
 • ترکیب را بر روی مو گذاشته و به مدت 45 دقیقه صبر کنید.
 • سپس برای خشک کردن از سشوار استفاده کنید و موها را خشک کنید.
کراتین مو مردانه

کراتین مو مردانه

نکته: کراتین مو مردانه به سبب اینکه اقدامی کاملا تخصصی است باید تا حد امکان از انجام دادن آن در خانه به صورت جدی اجتناب شود. این کار به دقت و ظرافت زیادی نیازمند است. افراد نمی توانند بدون آگاهی و داشتن اطلاعات صحیح به این کار اقدام کنند.

نکته: دوام و ماندگاری کراتینه مو مردانه به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. که مهمترین این فاکتورها عبارتند از:

 • مواد و محصولات مورد استفاده
 • مکان مورد نظر برای انجام کراتینه
 • نحوه انجام کراتینه
 • کیفیت محصولات
 • برند محصولات

نکته: در واقع، کراتین مو مردانه به هر اندازه تخصصی تر انجام شود دوام و ماندگاری آن بیشتر است. لازم به ذکر است بدانید ماندگاری کراتینه مو مردانه در سالن چندین برابر خانه است. به همین سبب توصیه می شود برای این کار به سالن های زیبایی مراجعه کنید.

 

عوارض کراتینه مو مردانه:

همانطور که میدانید کراتین مو مردانه سبب می شود موهای مجعد و فر و حالت ناپذیر مردان، زیبا و براق شوند. در خلال کراتینه مو، پروتئین هایی به طور مصنوعی به موهای شما اضافه می شوند. و کمک می کند تا مو صاف و نرم و سالم شود.

یکی از نکات مهم پیرامون کراتین مو مردانه این است که این تکنیک نسبت به سایر روش های صاف کردن مو، ایمن و موثر است. این محصولات چنانچه برند معتبر باشند فاقد مواد و محصولات شیمیایی است. و می تواند نتایج مطلوب و دلخواه را نمایان کند.

علی الرغم مزایای بیشمار کراتین مو مردانه، برای این راهکار معایب و عوارضی در نظر گرفته شده است. برخی از مهمترین عوارض کراتینه مو مردانه عبارتند از:

 • کاهش حجم مو
 • چرب و روغنی شدن مو
 • هزینه بالا
 • ایجاد آلرژی و حساسیت و تحریکات پوستی
 • ریزش مو

نکته: در صورتی که افراد بخواهند از عوارض کراتین مو مردانه جلوگیری کنند باید برای انجام این کار از محصولات و مواد با کیفیت و استاندارد استفاده کنند. این اقدام باید تحت نظر افراد متخصص و حرفه ای و دانش آموخته انجام شود. چنانچه مردان بخواهند اثر و ماندگاری کراتین مو مردانه را افزایش دهند باید از شامپوی بدون سولفات برای شستشوی موهای خود استفاده کنند.

نکته قابل توجه این است که مردان به سبب اینکه به صورت مدام در تماس مستقیم با نور خورشید هستند بیشتر در معرض آسیب دیدگی و خشکی مو هستند. از این رو، بهترین و مناسب ترین روش برای برطرف کردن و جلوگیری از این مشکل، کراتین مو مردانه است.

مراحل آموزش کراتینه مو مردانه

مراحل آموزش کراتینه مو مردانه

عوامل موثر بر قیمت کراتین مو مردانه:

 یکی از کارهای تخصصی مردانه، کراتین مو مردانه است که با روش ها و مواد مختلف تحت نظر افراد متخصص انجام می شود. از مهمترین نکات و فاکتورها در زمان کراتینه کردن، توجه به قیمت کراتین مو مردانه است. این مسئله در مکان های مختلف امری متغیر و متفاوت می باشد.

به طور کلی، قیمت کراتین مو مردانه به عوامل و عناصر متعددی بستگی دارد. که مهمترین و برجسته ترین انها عبارتند از:

 • برند محصولات و مواد کراتین
 • حجم و میزان مو و پرپشتی آن
 • کیفیت اجرا و انجام کراتینه
 • سابقه و تجربه سالن انجام دهنده کار
 • میزان آسیب دیدگی مو

نکته: موی آقایان کوتاه تر و کم حجم تر از موی خانم ها است به همین سبب قیمت کراتین مو مردانه نسبت به کراتین خانم ها اندک است. در پاره ای از اوقات مردان مایل به انجام کراتینه ترکیبی هستند. این مسئله می تواند سبب افزایش قیمت کراتینه شود.

قیمت کراتین مو مردانه از مهمترین فاکتورهایی است که باید پیش از انجام این کار به آن توجه شود. در صورت اجرای کراتینه با مواد فاقد کیفیت ممکن است برخی مشکلات بروز یابد که ریشه و بافت مو را از بین ببرد.

لازم به ذکر است بدانید که قیمت کراتین مو مردانه در آرایشگاه بیشتر از کراتین مو در خانه است. چرا که در این مکان ها اغلب از مواد و محصولات با کیفیت استفاده می شود. همچنین آرایشگر برای انجام این کار زمان زیادی را صرف می کند.

 

خرید کراتین مو مردانه و نکات مربوط به آن:

در پاره ای از اوقات افراد خود به طور مستقل و مستقیم به خرید کراتین مو مردانه اقدام می کنند که در این زمان باید به برخی نکات توجه فوق العاده ای داشته باشند. مهمترین این موارد عبارتند از:

 • اصل بودن مواد کراتین
 • توجه به کیفیت و مرغوبیت مواد کراتین
 • مواد باید فاقد مواد شیمیایی و سمی باشد
 • این محصولات باید از مراکز فروش معتبر و قابل اطمینان خریداری شود.

نخستین نکته در زمان خرید کراتین مو مردانه، اصل و اورجینال بودن آن است. این محصولات را از مراکزی باید تهیه کرد که تقلبی نباشد و بتواند دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد.

خرید کراتین مو مردانه

خرید کراتین مو مردانه

با توجه به اینکه کراتین مو مردانه یکی از پرطرفدارترین اقدامات برای صافی مو است این کار باید در سالن های مجهز صورت بگیرد. بیشترین بازدهی و عملکرد کراتینه مو به مواد اولیه آن بستگی دارد. به هر اندازه مواد با کیفیت و مرغوب باشد تثبیت و ماندگاری آن نیز بیشتر است.

یکی از بزرگترین دغدغه های افراد برای انجام کراتینه، عدم آگاهی و اطمینان از مواد و محصولات کراتینه است. از این رو، باید افراد برای این کار به مراکز و سالن مجهز مراجعه کنند.

خرید کراتین مو مردانه

خرید کراتین مو مردانه

در نهایت…

افراد به منظور بهره گیری از فواید و مزایای کراتینه مو و کاهش آسیب و عوارض جانبی کراتینه، باید به مراکزی مراجعه کنند که به صورت تخصصی و حرفه ای در این زمینه مشغول فعالیت هستند. یکی از بزرگترین و معتبرترین سالن های انجام دهنده کراتینه مو در ایران، مجموعه کراتین مقدم است. که خدمات خود را با عالی ترین درجه کیفیت انجام می دهد.

مجموعه کراتین مقدم با بیش از 5 سال سابقه کار، کراتینه مو را با مواد و محصولات اورجینال و با کیفیت انجام می دهد. یکی از مهمترین امتیازات این سالن، ارائه رایگان خدمات کراتینه است. به گونه ای که کراتینه را به صورت رایگان انجام می دهد و تنها هزینه مواد مورد استفاده را اخذ می کند.

چنانچه افراد مایل به انجام کراتین مو مردانه با کیفیت بالا و دوام و ماندگاری طولانی هستند توصیه می شود به مجموعه کراتین مقدم مراجعه کنند. این مجموعه به دلیل اینکه خود وارد کننده محصولات و مواد کراتین است. کیفیت محصولات آنها امری تضمین شده می باشد.

یکی از دلایل مهم محبوبیت و اهمیت مجموعه کراتین مقدم این است که خدمات آنها با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می شود. به همین سبب روز به روز طرفداران و مشتریان این مجموعه در حال افزایش هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.