مجله آموزشی

ابریشم سازی مو ها با بالا ترین کیفیت

ابریشم سازی مو ها با بالا ترین کیفیت

یکی از خدمات زیبایی مو که مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته است و توانسته ریاضت همگان را جلب کند، ابریشم سازی مو ها می باشد.

فهرست مطلب:

امتیاز به این مقاله

"<yoastmark

ابریشم سازی مو ها یکی از فعالیت هایی می باشد که امروزه مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته است. این فعالیت به صاف کردن مو ها و لخت شدن آن ها کمک می کند. توجه کنید که روش های مختلفی وجود دارد که به ابریشمی کردن مو ها کمک می کند. در ادامه به بیان و معرفی هر کدام از آن ها پرداخته ایم. برای صاف کردن و یا ابریشمی کردن مو ها باید به نکته ها و یا المان های مختلفی توجه کرد. در این مقاله می توانید با روش های پر طرفدار برای ابریشمی کردن مو ها، ویژگی های آن ها، بهترین مرکز در انجام خدمات زیبایی مو و ….. آشنا شوید.

ابریشم سازی مو ها و تاثیر های آن:

همان طور که به صورت گذرا به آن اشاره شد یکی از خدمات زیبایی مو که توانسته مورد استقبال اکثر افراد قرار گیرد، ابریشم سازی مو ها می باشد. این فعالیت باعث می شود تا مو های افراد نرم و لخت شود. صاف شدن و براق شدن مو ها از دیگر مزیت ها و یا تاثیرات این فعالیت می باشد. توجه کنید که اگر این روش به درستی انجام نشود، مشکلات متعددی را برای افراد ایجاد می کند.

برای ابریشمی کردن مو ها می توان از روش های مختلف استفاده کرد. روش های کلینیکی زیادی وجود دارد که باعث ابریشمی شدن مو ها می شوند. ناگفته نماند که علاوه بر روش های کلینیکی، روش های خانگی نیز وجود دارند. روش های خانگی به صاف کردن و یا ابریشمی کردن عمیق مو ها کمک نمی کنند.

"<yoastmark

ابریشم سازی مو ها با استفاده از بهترین روش ها:

در اینجا قصد داریم به بیان و معرفی روش های موثر در ابریشم سازی مو ها بپردازیم. از روش های کلینیکی موثر در ابریشمی کردن مو ها می توان به اوزون تراپی مو ها، پلکسی تراپی مو ها، پروتئین تراپی مو ها، بوتاکس مو ها، کراتینه کردن آن ها، آرگان تراپی آن ها، کلاژن مو ها و …. اشاره کرد. نحوه انجام هر کدام از روش ها و ویژگی های آن ها با هم متفاوت می باشد. به عنوان مثال :

  • بوتاکس مو : یکی از روش های موثر در ابریشمی سازی مو ها، بوتاکس مو می باشد. در این روش مواد منحصر به فرد و متنوع با هم ترکیب می شوند. ترکیب به دست آمده به مو ها تزریق می شود و باعث ابریشمی شدن مو ها، براق شدن و ضخیم تر شدن مو ها خواهد شد. توجه کنید که ترکیب به دست آمده از مواد منحصر به فردی چون کلاژن، ویتامین های مورد نیاز مو مانند ویتامین بی 6، ویتامین ای و …، مرطوب کننده مو ها، روغن های بی نظیر چون روغن خاویار و ….. به دست می آید. همان طور که می دانید هر کدام از مواد موجود در این ترکیب خواص منحصر به فردی برای مو ها دارند که در نهایت باعث ابریشمی سازی مو ها می شوند.
  • پروتئین تراپی مو ها: یکی دیگر از روش های موثر در ابریشمی سازی مو ها، پروتئین تراپی آن ها می باشد. در این روش از پروتئین های مورد نیاز مو جهت صاف کردن و ابریشمی کردن مو ها استفاده می شود. این روش تنها مخصوص مو هایی می باشد که سالم هستند. در حقیقت از این روش هنگامی استفاده می شود که مو های مشتری سالم است و هیچ گونه مشکلی ندارد و تنها مشکل آن، خشکی می باشد. با این روش می توان خشکی و وزی مو ها را رفع کرد و مو ها را صاف و براق کرد.
ابریشمی کردن مو ها

ابریشمی کردن مو ها

از دیگر روش های موثر برای ابریشمی سازی مو ها :

  • کراتین صافی مو ها: همان طور که می دانید یکی از پروتئین های موجود در ساقه مو ها، کراتین می باشد. کراتین وظیفه های مختلفی را بر عهده دارد که می توان به براق بودن مو ها، میزان درخشندگی آن ها، میزان صاف بودن مو ها و …. اشاره کرد. در حقیقت هر چقدر کراتین موجود در ساقه مو ها بیشتر باشد. مو ها صاف تر و ابریشمی تر خواهند بود. این روش علاوه بر این که باعث احیاء مو های آسیب دیده و شکننده می شود، صاف کردن مو ها را به دنبال دارد. برای احیاء مو های آسیب دیده خود و همچنین ابریشم سازی مو ها می توانید از این روش بی نظیر استفاده کنید.
  • اوزون تراپی مو ها: اوزون تراپی مو ها یکی دیگر از روش های موثر در ابریشمی کردن مو ها می باشد. ممکن است شنیده باشید که برای درمان بسیاری از بیماری ها و مشکلات مانند درد مفاصل و …. از این روش استفاده می شود. اوزون نوعی مولکول سه اتمی می باشد که سلول های موجود در مو را تحت شعاع قرار می دهد. توجه کنید که این روش توسط دستگاه های ویژه و منحصر به فرد انجام می شود. اساس کار و یا مکانیسم این نوع دستگاه ها تبدیل مولکول های هیدروژن به مولکول های اوزون می باشد.
  • پلکسی تراپی مو ها : شاید تا به حال نام پلکسی تراپی نشنیده باشید. درباره این روش باید گفت، ترمیم ترکیب ها و یا پیوند های دی سولفید موجود در مو ها اساس و یا مکانیسم این روش می باشد. این روش یکی از روش های بسیار موثر برای ترمیم مو های آسیب دیده و ابریشم سازی مو ها خواهد بود. توجه کنید پلکسی تراپی مو ها علاوه بر این که باعث صاف شدن مو ها می شود، باعث پر شدن قسمت های موجود در ساقه مو می شود، ریشه مو ها را تقویت می کند و باعث افزایش درخشندگی آن ها خواهد شد.

ابریشم سازی مو ها بدون هیچ گونه عوارضی و متناسب با سلیقه شما :

ابریشم سازی مو ها را می توانید به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ گونه عارضه ای انجام دهید. توجه کنید که برای ابریشمی سازی مو ها باید نکته ها و المان های مختلفی را مد نظر قرار دهید تا از انجام این کار پشیمان نشوید. به عبارت دیگر از این روش بهترین نتیجه را دریافت کنید. از نکته های مهم برای ابریشمی سازی مو ها می توان به مرکز انجام این کار، نوع مو، متناسب بودن روش انتخابی با نوع مو، نحوه انجام این روش و ….. اشاره کرد. به عبارت دیگر:

  • قبل از هر چیز برای ابریشم سازی مو ها باید به مرکز انجام این کار توجه کنید. در واقع برای انجام این کار از مرکزی کمک بگیرید که در این زمینه به صورت فوق تخصصی عمل می کند. فوق تخصص بودن مرکز های کراتین مو از بروز مشکلات متعدد جلوگیری می کنند و کار را به صورت اصولی و فوق تخصصی انجام می دهند. مجموعه کراتین مقدم یکی از مراکز زیبایی مو به حساب می آید که توانسته جزء 5 مرکز برتر کشور قرار گیرد.
ابریشمی کردن مو ها

ابریشمی کردن مو ها

  • نوع روش انتخابی یکی دیگر از نکته هایی است که برای ابریشم سازی مو ها باشد مد نظر قرار داد. به عبارت دیگر برای ابریشم سازی مو ها باید روشی را انتخاب کنید که متناسب با نوع موی شما باشد. در حقیقت قبل از هر چیز باید نوع مو و نیاز مو را شناسایی کنید و متناسب با آن برای انتخاب بهترین روش اقدام کنید.
  • این کار نیاز به تخصص و تجربه دارد که پرسنل مجموعه کراتین مقدم می توانند در این روش به خوبی به شما عزیزان کمک کنند. ناگفته نماند که در بسیاری از مواد قبل از انجام هر کدام از روش های ابریشم سازی مو ها باید برای رفع نیاز مو اقدام کنید.

از دیگر نکته های مهم :

  • توجه به کیفیت مواد مصرفی از دیگر نکته های بسیار مهم در این زمینه می باشد. توجه کنید که هر چقدر کیفیت مواد مصرفی بیشتر و بالا تر باشد، نتیجه کار بهتر خواهد بود. علاوه بر نتیجه بهتر کار، انجام کار به هیچ گونه عارضه ای همراه نمی باشد. مجموعه کراتین مقدم توانسته این دغدغه را به طور کامل برای مشتریان برطرف کند. این مجموعه تمام مواد مصرفی خود را به صورت مستقیم از کشور مبدا وارد می کند، در نتیجه علاوه بر قیمت مناسب، اصل اورجینال می باشند.
  • یکی دیگر از نکته هایی که برای ابریشم سازی مو ها باید مورد توجه قرار گیرد، قیمت انجام کار می باشد. در بسیاری از موارد ممکن است هزینه زیادی را پرداخت کنید به دلیل این که کار به صورت تخصصی انجام می شود و مواد مصرفی اصل خواهند بود. اما از نتیجه کار راضی نباشید و همچنین با عوارض مختلفی همراه باشد. لازم به ذکر می باشد که مجموع کراتین مقدم هزینه دستمزد ابریشم سازی مو را دریافت نمی کند و تنها هزینه مواد مصرفی اصل و اورجینال را از مشتری دریافت می کند. این ویژگی توانسته رضایت همگان را به دنبال داشته باشد.

ابریشم سازی مو توسط مجموعه کراتین مقدم :

برای ابریشم سازی مو ها بهترین پیشنهاد، مجموعه کراتین مقدم می باشد. این مجموعه قادر است بعد از آنالیز و بررسی مو های مشتری، نوع مو و نیاز مو را تشخیص دهد. با انتخاب بهترین روش برای صاف کردن مو ها و ابریشمی کردن آن ها اقدام می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.