مجله آموزشی

ابریشم سازی مو در خانه چیست و چطور انجام می شود؟

در ابریشم سازی مو ها از مواد کراتین منحصر به فرد می شود. ابتدا تمام قسمت های مو به این نوع کرم آغشته می شوند.

فهرست مطلب:

4/5 - (3 امتیاز)

ابریشم سازی مو در خاو تاثیر آن در زیبایی :
ابریشم سازی مو یکی دیگر از روش های زیبایی و یا درمانی می باشد که به نرم کردن مو، لخت کردن آن ها و رفع خشکی مو ها کمک می کند. این فعالیت به روش های مختلف انجام می شود. داشتن مو های نرم، براق و ابریشمی آرزوی هر شخصی می باشد، در نتیجه مراکز متعددی در سطح کشور راه اندازی شده اند که به ایجاد مو های ابریشمی اقدام کرده اند. در اینجا قصد داریم به این موضوع اشاره کنیم و همچنین نحوه انجام این کار، عوارض آن، معرفی بهترین مرکز جهت ابریشمی کردن مو ها و ….. را بیان خواهیم کرد.

ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو چیست؟

ممکن است سوال های مختلفی ذهن برخی از افراد را درگیر کرده باشد که یکی از آن ها این است که ابریشم سازی مو چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت این روش نوعی کراتینه کردن مو می باشد که به براق شدن مو ها، لخت شدن آن ها، نرم شدن مو ها و …. کمک می کند. توجه کنید که کراتین یکی از پروتئین های اصلی موجود در ساقه مو می باشد که به نرمی و لطافت مو ها کمک می کند. هنگامی که این نوع پروتئین از بین برود مو ها شکننده و خشک می شوند. به همین دلیل با کراتینه کردن مو ها و یا ابریشمی کردن مو ها می توان کراتین مورد نیاز مو را تامین کرد. نتیجه این کار رفع خشکی مو خواهد بود.

ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو چیست؟

ابریشم سازی مو چیست؟

ابریشمی کردن مو در خانه چگونه انجام می شود؟

ابریشمی کردن مو در خانه به روش های مختلف انجام می شود. هر چقدر مواد و وسایل مصرفی با کیفیت تر باشند، نتیجه کار بهتر خواهد بود. در ابریشم سازی مو ها از مواد کراتین منحصر به فرد می شود. ابتدا تمام قسمت های مو به این نوع کرم آغشته می شوند. سپس، بعد از مدت زمان لازم، مو ها را به کمک دستگاه های حرارتی مخصوص مانند اتو کراتین و ….. تحت شعاع قرار می گیرند. به عبارت دیگر مواد استفاده شده با حرارت وسایل مصرفی به خورد مو می روند و جذب ساقه مو می شوند. با این کار مواد مورد نیاز مو تامین می شوند و خشکی و وزی مو ها رفع می شود.

ابریشمی کردن مو ها چگونه انجام می شود؟

ابریشمی کردن مو ها چگونه انجام می شود؟

آیا ابریشم سازی مو در خانه عوارض دارد؟

یکی دیگر از سوال هایی که ممکن است پیرامون ابریشمی کردن مو ها ایجاد شود، این است که آیا ابریشمی کردن مو ها عوارض دارد یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت ابریشمی کردن مو ها ممکن است با عوارض مختلفی همراه باشد. شدت و نوع عوارض آن به کیفیت مواد مصرفی و روش ابریشمی کردن مو ها بستگی دارد.

به عبارت دیگر اگر در این روش از مواد اورجینال و با کیفیت استفاده شود. همچنین کراتینه کردن مو ها به صورت کاملا تخصصی و اصولی انجام شود، ابریشمی کردن مو ها بدون عوارض خواهد بود. ناگفته نماند که اگر این روش به درستی و اصولی انجام نشود ممکن است خطرات جبران ناپذیری را دنبال داشته باشد. ریزش مو، خشکی شدید مو ها، احتمال بروز سرطان، صدمه به بینایی و ….. نمونه ای از عوارض آن است.

مو های ابریشمی

آیا ابریشم سازی مو ها عوارض دارد؟

آیا ابریشم سازی مو ها عوارض دارد؟

معرفی مرکز معتبر جهت ابریشمی کردن مو ها :

در اینجا قصد داریم به معرفی مرکز معتبر و با کیفیت در سطح کشور بپردازیم که توانسته رضایت همگان را جلب کند. مجموعه کراتین مقدم یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز کراتین مو می باشد. این مرکز به دلیل کیفیت عملکرد و همچنین قیمت مناسب توانسته رضایت همگان را جلب کند. مرکز نامبرده جزء پنج مرکز برتر کشور به حساب می آید. مجموعه کراتین مقدم، ابریشم سازی مو ها و یا ابریشمی کردن آن ها را به بهترین روش و با کیفیت بی نظیر انجام می دهد. به همین دلیل سبب تمایز آن از دیگر کشور ها شده است.

آشنایی با مجموعه کراتین مقدم :

همان طور که گفته شد مراکز متعددی در سطح کشور راه اندازی شده اند که به انجام خدمات زیبایی و درمانی پرداخته اند. مجموعه کراتین مقدم یکی از مراکز معتبر و فوق تخصصی می باشد که جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص اختصاص داده است. مجموعه نامبرده کلیه خدمات زیبایی و درمانی مو مانند آرگان تراپی، صافی و احیا مو، کلاژن مو، پروتئین مو، کراتین صافی، کراتین احیا، پروتئین تراپی، بوتاکس مو و …. را به صورت کاملا تخصصی در لاین های مجزا و پیشرفته انجام می دهد. این مجموعه منحصر به فرد ویژگی ها و مزیت های زیادی دارد که در ادامه به بیان آن ها پرداخته ایم.

مو های ابریشمی

مجموعه کراتین مقدم

مجموعه کراتین مقدم

مجموعه کراتین مقدم چه ویژگی های دارد ؟

یکی دیگر از سوال هایی که ممکن است ذهن برخی از افراد را درگیر کند این است که، مجموعه کراتین مقدم چه ویژگی هایی دارد ؟، مجموعه نامبرده چرا جزء 5 مرکز برتر قرار گرفته است ؟، چه چیزی سبب تمایز این سالن زیبایی شده است ؟ و ….. برای این که بتوانیم به سوال های بیان شده پاسخ دهیم بهتر است به طور کلی به بیان ویژگی های این مجموعه بپردازیم. از ویژگی های

مجموعه کراتین مقدم در زمینه ابریشم سازی مو ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1. محیط کاملا امن و آرامش بخش : یکی از ویژگی های این مرکز بی نظیر که توانسته در زمینه خدمات زیبایی مو جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد. محیط کاملا امن و آرامش بخش آن می باشد. این مرکز محیطی کاملا امن و آرام را برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا با خیال راحت بتوانند برای رفع نیاز های خود اقدام کنند.

2. انجام کلیه خدمات زیبایی مو به صورت فوق تخصصی : یکی دیگر از ویژگی های این مرکز که سبب شده سرآمد دیگر مراکز زیبایی شود. انجام کلیه خدمات زیبایی مو به صورت فوق تخصصی می باشد. در حقیقت مجموعه کراتین مقدم لاین های متفاوتی را در دست دارد که هر کدام به صورت فوق تخصصی به انجام فعالیت های مورد نظر پرداخته اند.

3. انجام کلیه خدمات زیبایی مو به صورت رایگان: یکی از ویژگی های این مرکز که به عنوان مهم ترین وجه تمایز آن با سایر مراکز زیبایی به حساب می آید، عدم دریافت دستمزد انجام خدمات زیبایی مو می باشد. مجموعه نامبرده خدمات زیبایی مو مانند کراتین مو، ابریشم سازی مو، آرگان تراپی و ….. را به صورت رایگان انجام می دهد. در واقع هزینه دستمزد آن را دریافت نمی کند و تنها هزینه مواد مصرفی را از مشتریان دریافت می کند. این ویژگی سبب شده است تا رضایت همگان را جلب کند.

4. کیفیت بالای مواد مصرفی : در انجام خدمات زیبایی مو به مواد منحصر به فردی احتیاج می باشد که کیفیت آن ها در نتیجه نهایی کار تاثیر بسزایی دارند. مجموعه نامبرده این ادعا را دارد که از مواد مصرفی کاملا اورجینال و اصل استفاده می کند. اصل بودن مواد مصرفی یکی دیگر از ویژگی های این مرکز است که سبب محبوبیت آن شده است.

 

کراتین مقدم

کراتین مقدم

5. وارد کردن مواد مصرفی با حذف واسطه ها : از دیگر ویژگی های این مرکز می توان به وارد کردن مواد مصرفی با حذف واسطه ها اشاره کرد. مرکز نامبرده تمام مواد مصرفی و مواد مورد نیاز را از کشور های مبدا به صورت مستقیم وارد می کند، در نتیجه به دلیل حذف واسطه ها قیمت بسیار مناسبی دارند. این ویژگی خود دارای مزیت های مختلفی است که می توان اصل بودن مواد مصرفی، قیمت بسیار مناسب آن ها، دریافت سریع تر مواد مصرفی و ….. اشاره کرد.

6. مشورت گرفتن از پرسنل این مجموعه : قبل از انجام هر کدام از خدمات زیبایی مو مانند ابریشم سازی مو ها، کراتینه کردن آن ها و … می توانید از پرسنل موجود در مجموعه نامبرده کمک بگیرید. پرسنل مجموعه کراتین مقدم می توانند به شما مشتریان عزیز به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای مشاوره دهند و به سوال های شما عزیزان پاسخ دهند.

7. وجود پرسنل با سابقه : پرسنل موجود در این مجموعه سابقه ای طولانی مدت و همچنین درخشان در زمینه خدمات زیبایی مو دارند، در نتیجه با خیال راحت می توانید از این مرکز جهت انجام کلیه خدمات زیبایی مو کمک بگیرید.

8. دریافت نوبت و یا رزرو آن : یکی دیگر از ویژگی های این مرکز، دریافت نوبت و رزرو آن می باشد. قبل از هر چیز مشتریان عزیز برای جلوگیری از اتلاف وقت و همچنین عدم ازدحام می توانند از مرکز نامبرده نوبت دریافت کنند.

کراتین مقدم

کراتین مقدم

آدرس و ارتباط با این مجموعه :

مجموعه کراتین مقدم راه های ارتباطی زیادی دارد مشتریان عزیز می توانند برای مشاهده نمونه کار های انجام شده توسط این مجموعه مانند کراتین مو، ابریشم سازی مو و …. به صفحه اینستاگرام این مجموعه مراجعه کنید. این مجموعه وب سایت معتبری دارد که به راحتی می توانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای دریافت نوبت و رزرو آن می توانید به شماره های 66909106 و 09128383253 تماس حاصل فرمایید. مجموعه نامبرده در تهران، ستارخان، نرسیده به میدان توحید، کوثر سوم، پلاک 9 طبقه 5 واقع شده است که در زمان تعیین شده می توانید به مجموعه مراجعه کنید و بعد از دریافت مشاوره برای رفع نیاز خود اقدام کنید. لازم به ذکر می باشد که کارشناسان این مجموعه دستورالعمل های مراقبتی را برای شما بیان خواهند کرد.

مو های ابریشمی

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.