مجله آموزشی

بهترین مرکز تخصصی کراتین مو

بهترین مرکز تخصصی کراتین مو در تهران

مجموعه کراتین مقدم یکی از مراکز بسیار معتبر و با کیفیت است که به دلیل های مختلف چون کیفیت عملکرد، کیفیت محصولات مصرفی، استفاده از بهترین تکنولوژی ها، ضمانت انجام کار و …. توانسته جز 5 مجموعه برتر کشور قرار گیرد. این مرکز تخصصی کراتین مو ، انجام کلیه خدمات زیبایی و درمانی به صورت ضمانتی می باشد.

فهرست مطلب:

امتیاز به این مقاله

مرکز تخصصی کراتین مو، مرکزی می باشد که فعالیت های مربوط به کراتینه کردن مو ها را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد. مراکز متعددی در سطح کشور راه اندازی شده اند که فعالیت کراتینه کردن مو ها را به کمک وسایل و مواد مصرفی مختلف انجام می دهند. کراتینه کردن مو یکی از فعالیت هایی می باشد که امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی نسبت به انجام این روش اقدام کرده اند. کراتینه کردن مو ها به رفع خشکی مو ها، وز شدن مو ها و …. کمک می کند. در اینجا قصد داریم به باید و نباید های کراتینه کردن مو ها، بیان نکته های مهم در مورد آن، معرفی یک مرکز تخصصی کراتین مو و ….. بپردازیم.

مرکز تخصصی کراتین مو

مرکز تخصصی کراتین مو

کراتینه کردن مو ها توسط بهترین مرکز تخصصی کراتین مو :

همان طور که گفته شد مراکز متعددی در سطح کشور راه اندازی شده اند که فعالیت های زیبایی و درمانی مانند کراتینه کردن مو ها، آرگان تراپی آن ها و …. را به صورت تخصصی و فوق تخصصی انجام می دهند. برای انجام هر کدام از روش های درمانی و زیبایی به وسایل و مواد مصرفی مختلفی احتیاج است که اگر این وسایل و مواد مصرفی به درستی انجام نشوند و همچنین به درستی مورد استفاده قرار نگیرند، باعث صدمه به مو می شود. در حقیقت نه تنها باعث درمان و رفع مشکلات نمی شود، بلکه مشکلات متعددی را به دنبال خواهد داشت. مجموعه کراتین مقدم یکی از مراکز بسیار معتبر و با کیفیت است که به دلیل های مختلف چون کیفیت عملکرد، کیفیت محصولات مصرفی، استفاده از بهترین تکنولوژی ها، ضمانت انجام کار و …. توانسته جز 5 مجموعه برتر کشور قرار گیرد.

مرکز تخصصی کراتین مو

چرا مجموعه کراتین مقدم، یکی از برترین مراکز است؟

ممکن است برای برخی از افراد این سوال پیش آید که چرا مجموعه کراتین مقدم توانسته جز یکی از مراکز برتر قرار گیرد و یا توانسته جز 5 مرکز برتر کشور قرار گیرد و ….. در پاسخ به این سوال ها باید گفت مجموعه کراتین مقدم ویژگی ها و مزیت های زیادی دارد که توانسته جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد، به عنوان مثال :

بهترین مرکز تخصصی کراتین مو

بهترین مرکز تخصصی کراتین مو

1. انجام کلیه خدمات به صورت ضمانتی : یکی از ویژگی ها و یا مزیت های این مرکز تخصصی کراتین مو ، انجام کلیه خدمات زیبایی و درمانی به صورت ضمانتی می باشد. به عبارت دیگر مجموعه کراتین مقدم تمام فعالیت ها را با ضمانت انجام می دهد، در نتیجه اگر مشتری با نتیجه خوب رو به رو نشد و یا با مشکلات متعددی چون ریزش مو و ….. رو به رو شد می تواند برای رفع این مشکلات به مجموعه نامبرده مراجعه کند.

2. انجام فوق تخصص خدمات : مرکز تخصصی کراتین مو نامبرده کلیه خدمات زیبایی و یا درمانی را به صورت فوق تخصص انجام می دهد که سبب شده است رضایت همگان را جلب کند و در نتیجه جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد. در واقع کیفیت و نتیجه کار در جایگاه این مرکز نقش منحصر به فردی داشته است.

3. مجموعه ای امن و آرام : یکی دیگر از ویژگی های این مرکز منحصر به فرد، محیط امن و آرام این مجموعه می باشد. در حقیقت مجموعه کراتین مقدم با ایجاد فضای امن و آرام نیاز مشتریان را برطرف کرده است. مشتریان عزیز می توانند در محیط کاملا امن و آرامش بخش این مجموعه نیاز خود را به بهترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان برطرف کنند.

کراتین مقدم

کراتین مقدم

4. عدم دریافت انجام کار : مجموعه کراتین مقدم تمام خدمات را به صورت رایگان ارائه می دهد. به عبارت دیگر مجموعه نامبرده هزینه دستمزد خدمات را دریافت نمی کند و تنها هزینه مواد مصرفی را از مشتریان خود دریافت می کند. این ویژگی باعث شده است تا توجه زیادی را جلب کند و از آن تحت عنوان مرکز تخصصی کراتین مو یاد شود.

5. وارد کردن مواد مصرفی : یکی دیگر از ویژگی های این مرکز بی نظیر، اصل و اورجینال بودن مواد مصرفی می باشد. مجموعه نامبرده مواد مورد نیاز جهت انجام کلیه خدمات زیبایی و درمانی را از کشور های مورد نظر به صورت مستقیم وارد می کند. در حقیقت این مرکز با حذف واسطه توانسته محصولات اصل و اورجینال را با قیمت بسیار مناسب مورد استفاده قرار دهد.

کراتینه کردن مو

6. دریافت مشاوره : مشتریان عزیز قبل از انجام هر گونه فعالیت و همچنین دریافت خدمات زیبایی و یا درمانی می تواند از پرسنل مرکز کراتین مقدم مشاوره دریافت کنند. پرسنل این مجموعه سابقه درخشان و طولانی مدت در انجام خدمات زیبایی و درمانی دارند، در نتیجه مشتریان عزیز می توانند با آن ها در مورد خدمات مورد نظر مشورت بگیرند.

7. تعیین وقت قبلی : بسیاری از خانم ها به دلیل این که وقت زیادی در داخل مراکز زیبایی تلف می شود، از رفتن به مراکز زیبایی صرف نظر می کنند. این مرکز این مشکل را برطرف کرده است در نتیجه خانم هایی که مشغله زیادی دارند می توانند قبل از مراجعه به این مرکز نوبت خود را رزرو کنند و با توجه به وقت قبلی که برای آن ها تعیین شد است به مرکز مراجعه کنند.

کراتین مقدم

کراتین مقدم

هزینه کراتینه کردن مو توسط مرکز تخصصی کراتین مو :

یکی دیگر از شوال هایی که ذهن اکثر افراد را درگیر کرده است این است که هزینه کراتینه کردن مو ها در مرکز تخصصی کراتین مو چقدر است ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت، مرکز کراتین مقدم تنها هزینه مواد مصرفی را از مشتریان خود می گیرد. به عبارت دیگر این مرکز کراتینه کردن مو ها را بدون دریافت دستمزد انجام می دهد و با توجه به این که این مرکز تمام مواد مورد نیاز را به صورت مستقیم از کشور های دیگر وارد می کند. این مرکز به دلیل حذف واسطه ها محصولات مصرفی را با قیمت بسیار مناسب مورد استفاده قرار دهد. با توجه به این که محصولات مصرفی این مجموعه با حذف واسطه ها خریداری می شوند، قیمت مناسب تری دارند در نتیجه هزینه کراتینه کردن مو توسط این مرکز بسیار مناسب خواهد بود.

کراتینه کردن مو

هزینه کراتینه کردن مو

هزینه کراتینه کردن مو

عوارض کراتینه کردن مو چیست ؟

یکی دیگر از سوال هایی که ممکن است ذهن برخی از افراد را درگیر کند، این است که کراتینه کردن مو چه عوارضی دارد ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت عوارض کراتینه کردن مو ها به کیفیت انجام کار و همچنین کیفیت مواد مصرفی بستگی دارد. هر چقدر کیفیت محصولات و مواد مصرفی بیشتر باشد، عوارض کراتینه کردن مو ها کمتر خواهد بود. از عوارض کراتینه کردن مو ها می توان

به ریزش مو، خشکی مو ها، وز شدن مو ها، تغییر رنگ مو ها، بد حالت شدن مو ها و ….. اشاره کرد. به عبارت دیگر :

1. ریزش مو : ریزش مو یکی از عوارضی می باشد که سبب شده است اکثر افراد از انجام کراتینه کردن مو ها صرف نظر کنند. درباره ریزش مو بعد از کراتینه کردن مو ها باید گفت، ریزش مو بعد از کراتینه کردن مو ها به دلیل کیفیت پایین مواد مصرفی و انجام نادرست این فعالیت می باشد. مرکز تخصصی کراتین مو نامبرده خدمات کراتین مو را با کیفیت بسیار بالا انجام می دهد، در نتیجه هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت.

2. خشک شدن مو : یکی دیگر از عوارض کراتینه کردن مو ها، خشک شدن آن ها می باشد. در حقیقت اگر کراتینه کردن مو ها به صورت تخصصی و اصولی انجام نشود ممکن است باعث از بین رفتن مو ها و صدمه به آن ها شود که خشک شدن مو ها، وز شدن آن ها و ….. از عوارض کراتینه کردن نادرست مو ها می باشد.

کراتین صافی

کراتین صافی

باید ها و نباید های بعد از کراتینه کردن مو ها :

بعد از انجام کراتین مو باید نکات و دستورالعمل های مختلفی را مد نظر قرار دهید که در ادامه به بیان آن ها پرداخته ایم.
1. استفاده از شامپو های بدون سولفات : یکی از نکاتی که بعد از کراتینه کردن مو ها باید مد نظر قرار داد، استفاده از شامپو های بدون سولفات می باشد. این نکته یکی از مهم ترین نکته ها می باشد. شامپو های فیری سولفات و یا بدون سولفات از صدمه به مو ها جلوگیری می کند و اثر کراتینه کردن مو ها را افزایش می دهد.

2. استفاده از کلاه شنا : در صورتی که قصد دارید به استخر بروید و یا دریا شنا کنید حتما از کلاه شنا استفاده کنید زیرا کلر و نمک موجود در آب استخر و یا دریا باعث صدمه به مو های کراتینه شده می شود و باعث کاهش اثرات کراتینه کردن مو ها می شود.

3. ماسک کراتین : یکی دیگر از نکاتی که بعد از کراتینه کردن مو ها باید مد نظر قرار داد، استفاده از ماسک کراتین مو می باشد. میزان استفاده از ماسک های مو و نوع آن ها به جنس و نوع مو بستگی دارد که برای انتخاب ماسک کراتین و میزان استفاده از آن می توانید از مجموعه کراتین مقدم کمک بگیرید.

رزرو نوبت :

برای رزرو نوبت از مجموعه کراتین مقدم، مرکز تخصصی کراتین مو می توانید با شماره های 66909106 و 09128383253 تماس حاصل فرمایید و با توجه نوبت دریافت کرده به آدرس تهران، ستارخان، نرسیده به میدان توحید، کوثر سوم، پلاک 9 طبقه 5 مراجعه کنید.

کراتینه کردن مو

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.